Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo KPP w Gnieźnie
Oficer Prasowy
Telefony KPP
Dzielnicowi
Prewencja
Wydział Ruchu Drogowego
Pomocne adresy i telefony
Jednostki Podległe
NSZZ Policjantów
Stowarzyszenie emerytów
Z życia Komendy
Prawa poszkodowanego
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
Przedmioty znalezione
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Mapa dojazdu do Komendy
mapka_maa_gnieno
Online
Odwiedza nas 3 gości
mapka2_2.png
bip_logo
fundacja_pomocy_
KOMUNIKAT
26.08.2015.

Przykładowy obrazKomenda Powiatowa Policji w Gnieźnie informuje, iż w dniach od 27 sierpnia od godziny 7:00 do 28 sierpnia do godziny 22.00 nastąpi zamknięcie przejazdu kolejowego w miejscowości Obora na drodze wojewódzkiej nr 190. Zamknięcie związane jest z realizacją remontu. Wszelkie szczegółowe informacje publikujemy poniżej.

…więcej
 
Ukradł motorower. Został zatrzymany
26.08.2015.

Przykładowy obrazPolicjanci z Kłecka zatrzymali 29 letniego mieszkańca gminy Kiszkowo, który w minioną niedzielę ukradł motorower. Pokrzywdzony odzyskał swoje mienie, a sprawca za swój czyn odpowie teraz przed sądem. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Zaginięcia osób w Polsce. Fakty i mity
26.08.2015.

Przykładowy obrazZaginięcie bliskiej osoby to jedno z najbardziej dramatycznych wydarzeń, jakie może nas dotknąć. Ludzie giną bez względu na płeć, wiek, status społeczny, wykształcenie. Część zaginięć to efekt przemyślanej - bardziej lub mniej, ale świadomej decyzji takiej osoby. Inne to wynik różnego rodzaju wypadków losowych, bądź typowe zagubienia. Ponieważ od kilku lat zaginięcia stanowią zdecydowanie narastający problem społeczny przekazujemy informacje, które mogą pomóc w przybliżeniu tego zjawiska.

…więcej
 
Policjanci rozliczyli złodzieja portfela
25.08.2015.

Przykładowy obrazGnieźnieńscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież portfela z dokumentami i pieniędzmi. Do przestępstwa doszło w na korytarzu jednego z gnieźnieńskich żłobków. 39 sprawca bez stałego miejsca zamieszkania naraził pokrzywdzoną na straty w kwocie 100 złotych. W świetle prawa za kradzież może grozić mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Zapraszamy na półmaraton pod hasłem STOP DOPALACZOM!
25.08.2015.
Przykładowy obrazJuż wkrótce w Jarocinie odbędzie się wielka impreza sportowa dla miłośników biegania organizowana przez stowarzyszenie Rock Run Jarocin. Półmaraton i bieg na 10 km odbędą się pod hasłem "STOP DOPALACZOM". Organizatorzy wraz z  Komendantem Powiatowym Policji w Jarocinie zapraszają policjantów z całej Polski oraz funkcjonariuszy innych formacji do udziału w biegu w kategorii "służb mundurowych" i włączenie się do akcji profilaktycznej.
…więcej
 
Podsumowanie działań "Prędkość"
24.08.2015.

Przykładowy obrazW piątek, 21 sierpnia na drogach powiatu gnieźnieńskiego trwały działania „Prędkość”. Akcja ukierunkowana była na ujawnianie i karanie amatorów szybkiej jazdy. Kierowcy z tzw. „ciężką nogą” nie uniknęli mandatów i punktów karnych.

…więcej
 
Dzielnicowi zatrzymali awanturnika
24.08.2015.

Przykładowy obrazMieszkanie kojarzone z oazą spokoju i bezpieczeństwa, bywa też  miejscem policyjnych interwencji. Do takiego zdarzenia doszło w miniony piątek, gdzie policjanci Zespołu Dzielnicowych interweniowali wobec nietrzeźwego gnieźnianina, który uszkodził drzwi wejściowe szwagierce, bo „nie został wpuszczony do mieszkania”. 31 latek niebawem za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»