Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo KPP w Gnieźnie
Oficer Prasowy
Telefony KPP
Dzielnicowi
Prewencja
Wydział Ruchu Drogowego
Pomocne adresy i telefony
Jednostki Podległe
NSZZ Policjantów
Stowarzyszenie emerytów
Z życia Komendy
Prawa poszkodowanego
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
Przedmioty znalezione
Mapa dojazdu do Komendy
mapka_maa_gnieno
Online
Odwiedza nas 12 gości
mapka2_2.png
bip_logo
fundacja_pomocy_
Policjanci czuwali nad bezpieczeństwem uroczystości ku czci św. Wojciecha
27.04.2015.

Przykładowy obrazGnieźnieńscy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem pielgrzymów i uczestników uroczystości ku czci św. Wojciecha. Doroczne obchody trwały od soboty do niedzieli i zgromadziły kilka tysięcy wiernych i duchowieństwa, a także Prymasów Czech i Węgier, arcybiskupów i biskupów z Polski i zagranicy. W tym samym czasie na ulicach Gniezna odbywał się „Jarmark św. Wojciecha”.

…więcej
 
Kampania społeczna "Nie [przy]dzwoń za kierownicą"
27.04.2015.

Przykładowy obrazJuż prawie co czwarty wypadek drogowy jest skutkiem korzystania z telefonów komórkowych w czasie jazdy. Rosnąca skala tego niebezpiecznego zjawiska to sygnał do wprowadzenia dla kierowców działań motywujących do zmiany złych drogowych nawyków. Dlatego rusza projekt „Nie [przy]dzwoń za kierownicą”, którego celem jest uświadomienie kierowcom zagrożeń związanych z korzystaniem z telefonu podczas prowadzenia samochodu.

…więcej
 
Jedni biegali inni zabezpieczali
24.04.2015.

Przykładowy obrazW dniu 18 kwietnia już trzynasty raz odbył się Bieg Europejski w Gnieźnie na dystansie 10 kilometrów. Wzięło w nim udział ponad 1 000 zawodników, wśród których znalazło się 10 gnieźnieńskich funkcjonariuszy. W tym samym czasie na bezpieczeństwem uczestników biegu i kibiców czuwali ich koledzy.

…więcej
 
Szukamy właściciela telefonów Samsung
24.04.2015.

Przykładowy obrazPolicjanci Zespołu Dzielnicowych z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie poszukują właściciela dwóch telefonów komórkowych marki Samsung znalezionych w Gnieźnie przy restauracji McDonald’s w dniu 10 kwietnia 2015 roku.

…więcej
 
Zdarzenie drogowe na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego
24.04.2015.

Przykładowy obrazDzisiaj (24.04.15) po godzinie 9.00 na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny zdarzenia.

…więcej
 
Uwaga. Tymczasowe zmiany w organizacji ruchu
24.04.2015.

Przykładowy obrazW związku z obchodami ku czci Św. Wojciecha oraz Jarmarkiem jego imienia  nastąpią tymczasowe zmiany organizacji ruchu, które obejmą również autobusy MPK.

…więcej
 
Oszustwa na policjanta  bądźmy szczególnie ostrożni !
24.04.2015.
Przykładowy obrazPolicja ostrzega przed tzw. oszustwami „na wnuczka”. Prowadzone akcje profilaktyczne przynoszą efekty. Funkcjonariusze otrzymują coraz więcej zgłoszeń od starszych osób, które wykazały się czujnością i nie dały się okraść, są jednak wyjątki… Ofiarą oszustów padła kilka dni temu 82-letnia gnieźnianka, od której sprawcy wyłudzili 50 tysięcy złotych. W związku z tym apelujemy o ostrożność!

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»