Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo KPP w Gnieźnie
Oficer Prasowy
Telefony KPP
Dzielnicowi
Prewencja
Wydział Ruchu Drogowego
Pomocne adresy i telefony
Jednostki Podległe
NSZZ Policjantów
Stowarzyszenie emerytów
Z życia Komendy
Prawa poszkodowanego
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
Przedmioty znalezione
Mapy zagrożeń
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Mapa dojazdu do Komendy
mapka_maa_gnieno
Online
Odwiedza nas 7 gości
mapka2_2.png
bip_logo
fundacja_pomocy_


Uroczyste przekazanie nowo powstałego budynku
30.09.2016.

Dzisiaj odbyło się uroczyste oddanie do użytku zmodernizowanego i nowo powstałego budynku Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Otwarcia dokonał zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Jan Lach w obecności senatorów, posłów, kadry kierowniczej wielkopolskiej policji, wojewody wielkopolskiego, starosty gnieźnieńskiego, wiceprezydenta Gniezna, samorządowców, przedstawicieli związków zawodowych, szefów służb współpracujących na co dzień z Policją oraz policjantów i pracowników gnieźnieńskiej komendy. Zmodernizowany obiekt spełnia wszelkie standardy policyjnej placówki, gwarantuje należyty poziom obsługi interesantów i zapewnia należny komfort pracy załodze.

…więcej
 
Policja dementuje plotki o porwaniach
29.09.2016.
Przykładowy obrazKomenda Powiatowa Policji w Gnieźnie dementuje informację krążącą wśród mieszkańców naszego miasta, a nawet powiatu. Dotyczy ona próby porwania dziecka jaka rzekomo miała mieć miejsce na osiedlu Grunwaldzkim lub innych miejscach na terenie Gniezna. Żadne oficjalne zgłoszenie o tym, by taka sytuacja miała miejsce nie wpłynęło.

…więcej
 
Zaginiony Jan Sobański
29.09.2016.

Przykładowy obrazPolicjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie poszukują zaginionego 69-letniego Jana Sobańskiego. Mężczyzna ostatni raz widziany był 4 września br. Od tego czasu nie ma z nim kontaktu.

…więcej
 
KGP - Blisko trzy czwarte Polaków dobrze ocenia swoją Policję
29.09.2016.

Przykładowy obraz

Większość Polaków (72%) dobrze ocenia działalność policji. Z badania dotyczącego oceny instytucji publicznych, zrealizowanego przez Centrum Badania Opinii Społecznej w dniach 8-15 września 2016 roku wynika, że policja jest najwyżej ocenianą służbą mundurową.

 
Gnieźnieńscy licealiści na obozie w Kiekrzu
28.09.2016.

Przykładowy obrazMłodzież z III Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie z klas o profilu policyjnym wzięła udział w warsztatach mających na celu kształtowanie ich charakteru, osobowości oraz przemyśleń idących w kierunku przyszłego zawodu i służby w Policji.

…więcej
 
Tragiczny wypadek w Maleninie w gminie Witkowo
28.09.2016.

Przykładowy obrazWe wtorek, 27 września br. o godzinie 20:40 w miejscowości Malenin w gminie Witkowo auto uderzyło w drzewo, w wyniku którego śmierć na miejscu poniósł 19-letni kierujący. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku.

…więcej
 
Przeciwdziałają przemocy rówieśniczej
26.09.2016.

Przykładowy obrazJaka jest odpowiedzialność nieletnich za popełnione czyny karalne?  Co to jest czyn karalny? Co to jest przestępstwo z nienawiści? Na te i inne pytania odpowiadają gnieźnieńscy policjanci z Zespołu Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii podczas cyklu spotkań z uczniami klas pierwszych gimnazjalnych. Spotkania mają na celu przeciwdziałanie przemocy rówieśniczej i uświadomienie młodym ludziom, że zachowania zabronione pociągają za sobą konsekwencje prawne.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»