KPP Gniezno

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Asy bezpieczeństwa
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Spotkanie wigilijne w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie

  19 grudnia br. w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyli Komendanci gnieźnieńskiej jednostki, policjanci, policjantki i pracownicy cywilni.

 2. Spotkanie opłatkowo - noworoczne

  W spotkaniu opłatkowo - noworocznym na zaproszenie kierownictwa gnieźnieńskiej Policji wzięli udział przedstawiciele samorzadów, instytucji i służb współpracujących na co dzień z miejscowymi stróżami prawa, a także przedstawiciel duchowieństwa oraz związków zawodowych, zarówno policjantów jak i pracowników Policji.

 3. Jesteś świadkiem tego zdarzenia? Skontaktuj się z Policją

  Policjanci proszą o pilny kontakt świadków wypadku drogowego, do którego doszło w czwartek, 11 stycznia 2018 około godzinie 13:30 w Lulkowie w gminie Gniezno. W szczególności proszone są osoby, które mają informacje na temat cech identyfikacyjnych samochodu ciężarowego z naczepą, który bezpośrednio przed zdarzeniem był wyprzedzany przez Opla Vectrę, który następnie dachował.

 4. Ogłoszenie

  Wynik naboru na stanowisko sekretarki Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie:

 5. Jechała bez prawa jazdy i ubezpieczenia OC

  Kobietę jadącą Mercedesem zatrzymała do kontroli drogowej gnieźnieńska drogówka. Okazało się, że 20-letnia poznanianka nie posiadała prawa jazdy, obowiązkowego ubezpieczenia OC oraz przy sobie dokumentów od pojazdu. Została ukarana 500-złotowym mandatem karnym. Policjanci powiadomią również o braku ubezpieczenia OC Fundusz Gwarancyjny.

 6. Tragedia na torach

  W poniedziałek, 1 stycznia 2018 roku około godziny 17:30 w rejonie przejazdu kolejowego w Rudkach w gminie Trzemeszno pociąg Intercity potrącił 47-letniego mężczyznę, który znajdował się na torowisku.

 7. 12 zarzutów za kradzieże i kradzieże z włamaniem

  Aż 12 zarzutów kradzieży i kradzieży w włamaniem gnieźnieńscy policjanci wydziału kryminalnego przedstawili 32-letniemu mieszkańcowi Pierwszej Stolicy Polski. Za te przestępstwa grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 8. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 9. Podsumowanie Sylwestrowej Nocy

  Sylwestrowa noc w powiecie gnieźnieńskim przebiegła dość spokojnie, ale co najważniejsze bezpiecznie. Przyczyniła się do tego praca policjantów, ale także odpowiedzialne zachowanie mieszkańców. Poza interwencjami dotyczącymi głośnych, sylwestrowych zabaw, nietrzeźwych osób zakłócających porządek publiczny policjanci odnotowali 1 wypadek drogowy i zatrzymali 3 nietrzeźwych kierujących.

 10. Areszt za znęcanie nad matką

  Gnieźnieński sąd na wniosek prokuratury i policji zdecydował o trzymiesięcznym aresztowaniu sprawcy przemocy domowej. Mężczyzna jest podejrzany o znęcanie się nad swoją matką i rozbój na jej osobie. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.