Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo KPP w Gnieźnie
Oficer Prasowy
Telefony KPP
Dzielnicowi
Prewencja
Wydział Ruchu Drogowego
Pomocne adresy i telefony
Jednostki Podległe
NSZZ Policjantów
Stowarzyszenie emerytów
Z życia Komendy
Prawa poszkodowanego
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
Przedmioty znalezione
Mapa dojazdu do Komendy
mapka_maa_gnieno
Online
Odwiedza nas 20 gości
mapka2_2.png
bip_logo
fundacja_pomocy_
Potrącenie pieszego w Gnieźnie
24.11.2014.
Przykładowy obrazDzisiaj (24.11) o godzinie 8.25 na ulicy Sobieskiego w Gnieźnie doszło do potrącenia nietrzeźwego pieszego, który nagle wtargnął na jezdnię.
…więcej
 
Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę
24.11.2014.

Gnieźnieńscy policjanci referatu patrolowo – interwencyjnego uratowali życie 25-letniemu mężczyźnie, który groził skokiem z okna klatki schodowej między trzecim a czwartym piętrem . Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji funkcjonariuszy prawdopodobnie nie doszło do tragedii. Mężczyzna jest już pod opieką lekarzy. Swoje zamiary tłumaczył problemami rodzinnymi.

…więcej
 
Podsumowanie działań "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego"
24.11.2014.
Policjanci na terenie powiatu gnieźnieńskiego przeprowadzili w piątek działania pod nazwą "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Funkcjonariusze reagowali na każde wykroczenie popełniane przez pieszych i rowerzystów oraz dyscyplinowali kierowców stwarzających zagrożenie dla tej grupy uczestników ruchu drogowego. Policjanci w ramach działań ujawnili 92 wykroczenia.
…więcej
 
Toyota dachowała w okolicach Gniezna
21.11.2014.

Przykładowy obrazW czwartek, 20 listopada br. przed godziną 19.00 w miejscowości Jelonek koło Gniezna kierująca Toyotą dachowała. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.

…więcej
 
Areszt dla sprawcy znęcania się nad rodziną
20.11.2014.

Przykładowy obrazDom powinien być miejscem bezpiecznym. W rzeczywistości dla wielu osób jest to miejsce zła, terroru, zagrożenia, cierpienia, lęku i niekiedy wielkiej rozpaczy. Wczoraj (19.11) na wniosek gnieźnieńskich policjantów i prokuratora Sąd Rejonowy w Gnieźnie zastosował środek zapobiegawczy wobec sprawcy przemocy w rodzinie. 21-letni gnieźnianin podejrzany o znęcanie się nad najbliższymi trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie.

…więcej
 
Szukamy właściciela roweru Spectrum Taurus
20.11.2014.

Przykładowy obrazKomenda Powiatowa Policji w Gnieźnie poszukuje właściciela zielonego roweru Spectrum Taurus znalezionego w nocy z 12 na 13 listopada br. przy ulicy Młodzieży Polskiej w Gnieźnie.

…więcej
 
Nowe legitymacje służbowe policjantów
20.11.2014.

Przykładowy obrazOd 1 stycznia 2015 roku będą obowiązywały nowe legitymacje służbowe policjantów. Nowe dokumenty będą posiadały więcej zabezpieczeń, które podniosą poziom ich bezpieczeństwa. Legitymacje będą ważne przez 4 lata, czyli do 31 grudnia 2018 roku. Dokumenty, którymi aktualnie posługują się policjanci tracą ważność 31 grudnia br.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»