Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo KPP w Gnieźnie
Oficer Prasowy
Telefony KPP
Dzielnicowi
Prewencja
Wydział Ruchu Drogowego
Pomocne adresy i telefony
Jednostki Podległe
NSZZ Policjantów
Stowarzyszenie emerytów
Z życia Komendy
Prawa poszkodowanego
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
Przedmioty znalezione
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Mapa dojazdu do Komendy
mapka_maa_gnieno
Online
Odwiedza nas 3 gości
mapka2_2.png
bip_logo
fundacja_pomocy_
Spotkanie dotyczące mapy zagrożeń
11.02.2016.

Przykładowy obrazW związku z trwającymi na terenie całego kraju konsultacjami, spotkaniami i debatami dotyczącymi tworzonej właśnie mapy zagrożeń, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie spotkali się z przedstawicielami starosta, Urzędu Miejskiego, a także lokalnych samorządów które odpowiadają za stan bezpieczeństwa na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

…więcej
 
Kryminalni odzyskali samochód i zatrzymali złodzieja
11.02.2016.

Przykładowy obrazGnieźnieńscy policjanci kryminalni zatrzymali 32-letniego złodzieja oraz w wyniku prowadzonych czynności odzyskali skradziony przez niego kilka dni wcześniej samochód marki Peugeot Expert. Zatrzymanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 


…więcej
 
Odzyskany kolejny telefon
10.02.2016.

Przykładowy obrazGnieźnieńscy policjanci kryminalni odzyskali skradziony w październiku ubiegłego roku telefon komórkowy i ustalili sprawczynię tej kradzieży. To 37-letnia mieszkanka Kłecka, która podarowała aparat swojej niepełnoletniej córce. Za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Podsumowanie działań "drogówki"
10.02.2016.

Przykładowy obrazWczoraj na terenie powiatu gnieźnieńskiego policjanci wydziału ruchu drogowego przeprowadzili wzmożone działania „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”, w których szczególną uwagę zwracali na zachowanie rowerzystów i pieszych. Na drogach funkcjonariusze ujawnili 33 wykroczenia popełnione wykroczenia popełnione przez pieszych i 1 wykroczenie popełnione przez kierującego rowerem. We wszystkich przypadkach piesi przechodzili w miejscach niedozwolonych, a rowerzysta poruszał się jednośladem znajdując się w stanie nietrzeźwości.

…więcej
 
KWP - W trosce o głuchoniemych
10.02.2016.
Przykładowy obrazKomenda Wojewódzka Policji w Poznaniu wspólnie z Wielkopolskim Odziałem Polskiego Związku Głuchych zaplanowała cykl dyżurów dla osób głuchoniemych. Celem tego przedsięwzięcia jest dotarcie do wszystkich, mających problemy ze słyszeniem i mówieniem, którzy chcieliby uzyskać informacje o sposobie załatwiania spraw przez nich zgłoszonych w jednostkach Policji województwa wielkopolskiego. W czasie dyżurów policjanci wyjaśniać będą też procedury prawne i tłumaczyć przepisy obowiązujące np. użytkowników dróg.

…więcej
 
Zatrzymany z narkotykami
09.02.2016.

Przykładowy obrazPolicjanci z Gniezna zatrzymali 24-latka, który posiadał środki odurzające. W trakcie przeszukania mężczyzny, funkcjonariusze zabezpieczyli już przygotowane działki marihuany. Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Uszkodził wiatę przystankową
09.02.2016.

Przykładowy obrazW niedzielę po południu gnieźnieńscy policjanci z referatu patrolowo - interwencyjnego zatrzymali mężczyznę, który uszkodził wiatę przystanku przy ul. Lednickiej. 32-letni sprawca był pijany. Na pochwalę zasługuje zachowanie mężczyzny – świadka zdarzenia, który pomógł Policji w pociągnięciu do odpowiedzialności sprawcy czynu.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»