Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo KPP w Gnieźnie
Oficer Prasowy
Telefony KPP
Dzielnicowi
Prewencja
Wydział Ruchu Drogowego
Pomocne adresy i telefony
Jednostki Podległe
NSZZ Policjantów
Stowarzyszenie emerytów
Z życia Komendy
Prawa poszkodowanego
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
Przedmioty znalezione
Mapy zagrożeń
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Mapa dojazdu do Komendy
mapka_maa_gnieno
Online
Odwiedza nas 5 gości
mapka2_2.png
bip_logo
fundacja_pomocy_
Seniorze, uważaj na drodze!
06.05.2016.

Przykładowy obrazSeniorzy stanowią dużą część uczestników ruchu drogowego. Niestety, w 2015 r. prawie 30% ofiar śmiertelnych wypadków stanowiły starsze osoby. Wraz z wiekiem zazwyczaj przychodzi ostrożność i rozwaga, ale też wolniejsza adaptacja do warunków drogowych, obniżenie sprawności czy błędy przy ocenie sytuacji drogowej.

…więcej
 
Wizyta dzieci z "Kubusia Puchatka"
06.05.2016.
Przykładowy obraz
Policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie odwiedziły przedszkolaki z Przedszkola nr 3 mieszczącego się przy ul. Dąbrówki w Gnieźnie. Dzieci dowiedziały się jak wygląda praca policjantów. Od mł. asp. Agnieszki Franckiewicz z Zespołu Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii słyszały wiele porad na temat swojego bezpieczeństwa.
…więcej
 
Dachowanie w Piaskach w gminie Witkowo
06.05.2016.

Przykładowy obrazWe wtorek, 3 maja br. po godzinie 14:00 w miejscowości Piaski w gminie Witkowo doszło do dachowania pojazdu. Policja wyjaśnia okoliczności kolizji.

…więcej
 
Zderzenie pojazdu z motorowerem w Gnieźnie
05.05.2016.

Przykładowy obrazW czwartek, 5 maja br. o godzinie 5:40 na skrzyżowaniu ulic Poznańskiej z Topolową doszło do zderzenia samochodu osobowego z motorowerem.

…więcej
 
Szczęśliwy finał poszukiwań
05.05.2016.

Przykładowy obrazPrzez 3 godziny mundurowi poszukiwali 76-letniego mieszkańca Gniezna. W działaniach uczestniczyli policjanci oraz funkcjonariusze straży pożarnej. Na szczęście finał poszukiwań okazał się szczęśliwy. Mężczyznę odnalazła dyżurna wracająca po służbie do domu.

…więcej
 
Terroryzm - jego oblicze. Szkolenie dla nauczycieli
05.05.2016.

Przykładowy obrazW Gimnazjum im. Adama Borysa w Witkowie odbyła się Rada Pedagogiczna z udziałem Profilaktyka Społecznego sierż. sztab. Arkadiusza Wieczorka. Podczas spotkania omówiono istotne cechy współczesnego terroryzmu i radzenia sobie w sytuacjach krytycznych na terenie palcówki oświatowej. W szkoleniu wzięło udział ponad 40 osób związanych bezpośrednio z funkcjonowaniem szkoły , w tym dyrekcja, nauczyciele, wychowawcy oraz pozostali pracownicy.

…więcej
 
"Trzeźwy poranek" w Gnieźnie
04.05.2016.
Przykładowy obrazGnieźnieńscy policjanci drogówki dziś od wczesnych godzin rannych rozpoczęli akcję ,,Trzeźwy poranek’’. Kontrolowali przede wszystkim trzeźwość kierowców. Wśród 600 skontrolowanych, znalazł się jeden, który prowadził samochód w stanie po użyciu alkoholu.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»