Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo KPP w Gnieźnie
Oficer Prasowy
Telefony KPP
Dzielnicowi
Prewencja
Wydział Ruchu Drogowego
Pomocne adresy i telefony
Jednostki Podległe
NSZZ Policjantów
Stowarzyszenie emerytów
Z życia Komendy
Prawa poszkodowanego
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
Przedmioty znalezione
Mapy zagrożeń
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Mapa dojazdu do Komendy
mapka_maa_gnieno
Online
mapka2_2.png
bip_logo
fundacja_pomocy_
Wspólne ćwiczenia wojska, policji i innych służb
26.08.2016.

Przykładowy obrazNa terenie Gębarzewa, w pobliżu Gniezna odbyły się wspólne ćwiczenia. W działaniach uczestniczyli żołnierze ZDS z Powidza, policjanci z Grupy Realizacyjnej Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, funkcjonariusze CBŚP, ABW oraz straż pożarna. Celem ćwiczeń było skoordynowanie działań wielu służb w przypadku zagrożenia terrorystycznego.

…więcej
 
Auto zakończyło jazdę na drzewie
26.08.2016.

Przykładowy obrazW czwartek, 25 sierpnia br. o godzinie 16:30 w miejscowości Pruchnowo w gminie Kłecko po zderzeniu samochodów osobowych jedno z aut zakończyło jazdę na przydrożnym drzewie. Jedna osoba trafiła do szpitala.

…więcej
 
Telefon czeka na właściciela
26.08.2016.

Przykładowy obrazDzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie proszą o kontakt właściciela telefonu komórkowego HTC znalezionego 18 sierpnia 2016 roku na Rynku w Gnieźnie.

…więcej
 
Wypadek drogowy w Wierzycach
26.08.2016.

Przykładowy obrazW czwartek, 25 sierpnia br. o godzinie 15:15 w miejscowości Wierzyce na drodze S-5 doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Kierujący motocyklem został przewieziony do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

…więcej
 
Rower czeka na właściciela
25.08.2016.

Przykładowy obrazDzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie poszukują właściciela niebieskiego roweru marki Merida znalezionego w nocy z 22 na 23 sierpnia 2016 roku w okolicy garaży na ul. Spichrzowej w Gnieźnie.

…więcej
 
Zderzenie pojazdów w Łubowie
24.08.2016.
Przykładowy obrazW środę, 24 sierpnia 2016 roku o godzinie 6:50 w miejscowości Łubowo doszło do zderzenia samochodu osobowego z samochodem ciężarowym. Jedna osoba z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.
…więcej
 
Zapłakany 5-latek sam spacerował po mieście
24.08.2016.

Przykładowy obrazGnieźnieńscy policjanci otrzymali informację o pięciolatku, który sam spacerował po mieście. Na szczęście zwróciła na niego uwagę jedna z mieszkanek i o wszystkim poinformowała mundurowych. W tym samym czasie z policją skontaktowała się matka chłopca informując, że nie może znaleźć syna. Kilka minut później dziecko było już pod opieką rodziców.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»