Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo KPP w Gnieźnie
Oficer Prasowy
Telefony KPP
Dzielnicowi
Prewencja
Wydział Ruchu Drogowego
Pomocne adresy i telefony
Jednostki Podległe
NSZZ Policjantów
Stowarzyszenie emerytów
Z życia Komendy
Prawa poszkodowanego
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
Mapa dojazdu do Komendy
mapka_maa_gnieno
Online
Odwiedza nas 5 gości
mapka2_2.png
bip_logo
fundacja_pomocy_
Dachowanie pojazdu w Jankowie Dolnym
16.04.2014.

Przykładowy obrazDzisiaj o godzinie 6.40 w Jankowie Dolnym, na drodze krajowej 15a doszło do dachowania pojazdu. Czteroosobowa rodzina przebywa na obserwacji.

…więcej
 
Przyłapany z narkotykami
15.04.2014.

W miniony weekend gnieźnieńscy policjanci referatu patrolowo – interwencyjnego zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który posiadał ponad trzy gramy różnych środków odurzających. Za posiadanie narkotyków grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Młodzi kierowcy: noga z gazu
14.04.2014.

Przykładowy obrazPolicjanci wydziału ruchu drogowego zatrzymali kierowcę, który znacznie przekroczył dozwoloną prędkość i nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

…więcej
 
Siedmiu nietrzeźwych kierowców zatrzymanych w weekend
14.04.2014.

Przykładowy obrazPodczas minionego weekendu gnieźnieńscy policjanci zatrzymali 7 pijanych kierowców. Za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Uszkodzili roletę na nowym targowisku
14.04.2014.

Przykładowy obrazDwóch mężczyzn podejrzewanych o uszkodzenie rolety wejściowej do straganu handlowego na nowym targowisku zatrzymali gnieźnieńscy policjanci referatu patrolowo – interwencyjnego.

…więcej
 
Zatrzymany za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu
14.04.2014.

Przykładowy obrazGnieźnieńscy policjanci zatrzymali 33-letniego pracownika ochrony jednego z gnieźnieńskich lokali, który jest podejrzany o pobicie jednego z uczestników. W piątek prokurator przedstawił mu zarzut ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Telefon - samsung czeka na właściciela
11.04.2014.

Przykładowy obrazFunkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie poszukują właściciela telefonu marki Samsung. Mieszkaniec ul. Budowlanych znalazł telefon na gnieźnieńskim Rynku i przekazał policji.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»