Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo KPP w Gnieźnie
Oficer Prasowy
Telefony KPP
Dzielnicowi
Prewencja
Wydział Ruchu Drogowego
Pomocne adresy i telefony
Jednostki Podległe
NSZZ Policjantów
Stowarzyszenie emerytów
Z życia Komendy
Prawa poszkodowanego
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
Przedmioty znalezione
Mapa dojazdu do Komendy
mapka_maa_gnieno
Online
Odwiedza nas 5 gości
mapka2_2.png
bip_logo
fundacja_pomocy_
Wypadek drogowy w Gnieźnie
02.07.2015.

Przykładowy obrazW środę, 01.07.br. około godziny 11:30 na skrzyżowaniu ulic Wschodniej a Krańcową w Gnieźnie doszło do wypadku drogowego. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym jedna osoba trafiła do szpitala.

…więcej
 
Podsumowali akcję "Serce - Sercu Gramy dla Hani"
01.07.2015.

Przykładowy obrazGnieźnieńscy policjanci brali udział w akcji „Serce – Sercu Gramy dla Hani”. Akcja podczas której prowadzona była zbiórka pieniędzy na leczenie małej Hani odbyła się 13 czerwca. Wczoraj natomiast odbyło się spotkanie, podczas którego organizatorzy podziękowali osobom i instytucjom, które uczestniczyły w tej szczytnej akcji podczas której zebrano 16 574 złote.

…więcej
 
Policjanci schwytali konia
01.07.2015.

Przykładowy obrazGnieźnieńscy policjanci wydziału ruchu drogowego wspólnie ze strażakami brali udział w niecodziennej akcji. Okazało się, że przy jeziorze w Strzyżewie Kościelnym biega koń i wchodzi do wody. Na szczęście funkcjonariuszom udało się zwierzę złapać i przekazać właścicielowi.

…więcej
 
Telefon Bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
01.07.2015.

Przykładowy obrazPo raz kolejny został uruchomiony Telefon Bezpieczeństwa dla zagranicznych turystów, którzy w okresie wakacyjnym będą przebywać w Polsce. Do 30 września, w godzinach 8.00-22.00, turyści zagraniczni będą mogli uzyskać potrzebne informacje oraz pomoc w sytuacjach wymagających specjalistycznej porady. O funkcjonowaniu telefonu powinni pamiętać policjanci, którzy w codziennej służbie spotykają turystów z innych państw.

…więcej
 
Polacy nie reagują na przemoc. Możesz to zmienić!
30.06.2015.

Przykładowy obrazWedług badań 61% osób nie reaguje, gdy widzi przemoc na ulicy. Sposobów na pomoc jest wiele. Najprostszym - zadzwonić na numer alarmowy 112 i powiadomić Policję. A czy Ty reagujesz, kiedy widzisz przemoc? Pamiętaj, możesz pomóc ofierze. Nie bądź obojętny!

…więcej
 
Misie bezpieczeństwa wspierają dzieci
29.06.2015.

Przykładowy obrazKażdego roku policjanci podejmują wiele interwencji, których uczestnikami są dzieci. W celu zmniejszenia u najmłodszych traumy po przeżytych zdarzeniach, Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu zainicjowała program „Miś bezpieczeństwa”. Akcja funkcjonuje już od ponad 7 miesięcy. W tym czasie prawie 750 pokrzywdzonych dzieci w Wielkopolsce otrzymało od policjantów maskotkę, w tym w ręce dzieci z powiatu gnieźnieńskiego trafiło 12 maskotek.

…więcej
 
Kolejna ofiara metody na CBŚ
29.06.2015.

Przykładowy obrazSeniorka z Gniezna padła ofiarą metody na funkcjonariusza Centralnego Biura Śledczego. Straciła kilka tysięcy złotych. Mimo wielu apeli policji oszuści wciąż wyłudzają pieniądze od naszych babć, mam, cioć, dziadków, ojców i wujków. Nie bądźmy obojętni i wcześniej ostrzegajmy naszych krewnych, że mogą do nich telefonować osoby podszywające się pod członków rodziny. Osoby te mogą prosić o pieniądze, które mają im pomóc w rozwiązaniu nagłego problemu. Nie pozwólmy, aby w ten sposób nasi najbliżsi stracili dorobek swojego życia. Rozmawiajmy z nimi o oszustach.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»