Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo KPP w Gnieźnie
Oficer Prasowy
Telefony KPP
Dzielnicowi
Prewencja
Wydział Ruchu Drogowego
Pomocne adresy i telefony
Jednostki Podległe
NSZZ Policjantów
Stowarzyszenie emerytów
Z życia Komendy
Prawa poszkodowanego
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
Mapa dojazdu do Komendy
mapka_maa_gnieno
Online
Odwiedza nas 4 gości
mapka2_2.png
bip_logo
fundacja_pomocy_
Uroczyste pożegnanie komendanta komisariatu
30.09.2014.

Przykładowy obrazWczoraj (29.09) w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie odbyło się uroczyste pożegnanie Komendanta Komisariatu Policji w Trzemesznie asp. szt. Rafała Wolkiewicza. Po pięcioletnim dowodzeniu komisariatem w Trzemesznie komendant przechodzi na zasłużoną emeryturę.

…więcej
 
Podsumowanie debaty społecznej w Łubowie
30.09.2014.

Przykładowy obrazW piątek (26.09) podczas debaty społecznej mieszkańcy gminy Łubowo mieli okazję podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat bezpieczeństwa. Głosów uczestników z uwagą słuchało przede wszystkim kierownictwo gnieźnieńskiej komendy policji a także Wójt Łubowa. Wszystkie uwagi i informacje na temat zagrożeń, należące do policyjnych zadań, zostały przyjęte przez I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji i Komendanta Komisariatu Policji w Czerniejewie do dalszej realizacji podczas codziennych służb.

…więcej
 
Wypadek drogowy koło Niechanowa
29.09.2014.

Przykładowy obraz

W niedzielę,  28 września br. w okolicach Niechanowa, na drodze wojewódzkiej nr 260 doszło do zderzenia dwóch samochodów. W wyniku wypadku jedna osoba doznała obrażeń ciała.

…więcej
 
Podsumowanie działań "Trzeźwość"
29.09.2014.

Przykładowy obrazWczoraj gnieźnieńscy policjanci prowadzili działania pod kryptonimem "Trzeźwość". Celem akcji była eliminacja z ruchu nietrzeźwych kierujących i poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Stróże prawa wyeliminowali pięciu kierujących, którzy wcześniej spożywali alkohol.


…więcej
 
24-latek wypadł z balkonu. Zmarł w szpitalu
29.09.2014.
Przykładowy obrazNie żyje 24-letni mężczyzna, który wypadł z balkonu pierwszego piętra  kamienicy w centrum Gniezna. W wyniku poważnych obrażeń ciała zmarł w szpitalu w Poznaniu.

…więcej
 
Sprostowanie do artykułu
26.09.2014.

Przykładowy obrazPolemika do artykułu zamieszczonego we wczorajszym Głosie Wielkopolskim (25.09.2014 r.) autorstwa Jana Jałoszyńskiego pt. „Kamienica strachu – mieszkańcy sami”.

…więcej
 
Wypadek drogowy w Trzemesznie
26.09.2014.

Przykładowy obrazDo wypadku drogowego z udziałem motoroweru i samochodu osobowego doszło w czwartek, 25 września br. kilka minut po godzinie 14.00 na ulicy Kościuszki w Trzemesznie. Ranny motorowerzysta z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Gnieźnie.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»