Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo KPP w Gnieźnie
Oficer Prasowy
Telefony KPP
Dzielnicowi
Prewencja
Wydział Ruchu Drogowego
Pomocne adresy i telefony
Jednostki Podległe
NSZZ Policjantów
Stowarzyszenie emerytów
Z życia Komendy
Prawa poszkodowanego
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
Przedmioty znalezione
Mapa dojazdu do Komendy
mapka_maa_gnieno
Online
Odwiedza nas 6 gości
mapka2_2.png
bip_logo
fundacja_pomocy_
Odzyskany Mercedes - Benz
30.01.2015.
Przykładowy obrazDzisiejszej nocy (30.01.15) policjanci z Kłecka na terenie Kiszkowa odzyskali  skradzionego dobę wcześniej na terenie Gdańska Mercesa - Benz.
…więcej
 
Pomyśl zanim usiądziesz za kierownicą, czyli dziecko bezpieczne na drodze
30.01.2015.

Przykładowy obrazGnieźnieńskie policjantki wspólnie z przedstawicielami Bridgestone spotkały się z uczniami z Zespołu Szkolno - Gimnazjalnego w Szczytnikach Duchownych. Najmłodszym przypomniano numery alarmowe,  pokazano jak prawidłowo zapinać pasy, korzystać z fotelika samochodowego i jak być widocznym na drodze.

…więcej
 
Zderzenie aut na Kłeckoskiej w Gnieźnie
30.01.2015.

Przykładowy obrazW czwartek, 29 stycznia br. o godzinie 13.50 na ul. Kłeckoskiej w Gnieźnie doszło do zdarzenia drogowego w którym uczestniczyły trzy pojazdy. Jeden uczestnik został hospitalizowany.

…więcej
 
Zatrzymali braci złodziei
30.01.2015.

Przykładowy obrazKradli wszystko, co można było później sprzedać. Na koncie mają 2 włamania do altan i szereg drobnych kradzieży. „Zarobione” pieniądze przeznaczali na dopalacze. Jednego z braci zatrzymali gnieźnieńscy dzielnicowi, po tym jak sprzedał łupy w punkcie skupu złomu. O losie dwóch gnieźnian w wieku 20 i 22 lat niebawem zadecyduje sąd. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Posiadał narkotyki
29.01.2015.
Przykładowy obrazGnieźnieńscy  policjanci prewencji zatrzymali  17-latka przy którym znaleźli ponad 1,08 gramów marihuany.  Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawiania wolności.
…więcej
 
Zabezpieczyli prawie 15 kg tytoniu bez polskich znaków akcyzy
29.01.2015.

Przykładowy obrazPrawie 15 kilogramów tytoniu bez polskich znaków akcyzy zabezpieczyli gnieźnieńscy policjanci operacyjni i funkcjonariusze Urzędu Kontroli Skarbowej w Poznaniu, na terenie dwóch mieszkań w Gnieźnie . Za jego posiadanie odpowiedzą trzy kobiety w wieku 23, 29 i 48 lat.

…więcej
 
Policjanci i celnicy zabezpieczyli nielegalne automaty do gier
28.01.2015.

Przykładowy obrazPolicjanci z Zespołu Dzielnicowych, w wyniku działań podjętych wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego, zabezpieczyli w dwóch punktach nielegalne automaty do gier. Działania przeprowadzono we wtorek, 27 stycznia br., gdy funkcjonariusze kontrolowali różne punkty na terenie Gniezna pod kątem legalności udostępnianych tam tego typu urządzeń.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»