Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo KPP w Gnieźnie
Oficer Prasowy
Telefony KPP
Dzielnicowi
Prewencja
Wydział Ruchu Drogowego
Pomocne adresy i telefony
Jednostki Podległe
NSZZ Policjantów
Stowarzyszenie emerytów
Z życia Komendy
Prawa poszkodowanego
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
Przedmioty znalezione
Mapy zagrożeń
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Mapa dojazdu do Komendy
mapka_maa_gnieno
Online
mapka2_2.png
bip_logo
fundacja_pomocy_


Proponował małoletnim seks za pieniądze. Został zatrzymany
02.12.2016.

Przykładowy obrazPolicjanci z Witkowa zatrzymali 50-letniego mieszkańca powiatu słupeckiego, który oferował małoletnim chłopcom seks za pieniądze. Funkcjonariuszy powiadomiła zaniepokojona matka 14-latka. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutu składania propozycji obcowania płciowego małoletnim poniżej lat 15 za pomocą telefonu komórkowego. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. Podejrzanemu grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Domowy oprawca aresztowany za znęcanie i pobicie matki
01.12.2016.

Przykładowy obraz38-letni sprawca przemocy domowej został zatrzymany przez gnieźnieńskich policjantów w związku z awanturą domową, podczas której pobił swoją matkę. Dzięki czujności sąsiadów, którzy wezwali policyjny patrol, funkcjonariusze zapobiegli dalszemu znęcaniu się syna nad matką. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, skąd po wykonaniu wstępnych czynności procesowych decyzją Sądu Rejonowego trafił bezpośrednio do aresztu śledczego.

…więcej
 
Wypadek drogowy w Wierzycach
01.12.2016.

Przykładowy obrazW środę, 30 listopada br. o godzinie 17:20 w Wierzycach w gminie Łubowo doszło do dachowania Mercedesa. W wyniku wypadku pasażer z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

…więcej
 
Biuro do walki z Cyberprzestępczością Komendy Głównej Policji rozpoczęło działalność
01.12.2016.

Przykładowy obrazZ dniem 1 grudnia br. decyzją Komendanta Głównego Policji nadinsp. Jarosława Szymczyka i Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji utworzono wyspecjalizowane Biuro do walki z Cyberprzestępczością. Powołanie biura ułatwi walkę z przestępczością związaną z użyciem najnowocześniejszych technologii a do jego głównych zadań należy rozpoznawanie, zapobieganie i zwalczanie cyberprzestępczości oraz ujawnianie i ściganie sprawców.

…więcej
 
Podsumowanie akcji "Trzeźwość"
01.12.2016.

Przykładowy obrazWczoraj od wczesnych godzin rannych na terenie naszego powiatu policjanci prowadzili działania pod nazwą „Trzeźwość”. Prowadzone cyklicznie akcje mają na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, poprzez kontrolowanie stanu trzeźwości kierujących. Przypominamy, że prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem, za które grozi kara nawet dwóch lat więzienia. W czasie działań wszyscy, spośród ponad 1 500 przebadanych kierowców byli trzeźwi.

…więcej
 
Potrącenie pieszego w Szczytnikach Czerniejewskich. Mężczyzna nie żyje
30.11.2016.

Przykładowy obrazWe wtorek, 29 listopada br. o godzinie 17:00 w Szczytnikach Czerniejewskich w gminie Czerniejewo kierujący samochodem osobowym potrącił 73-letniego pieszego, który nagle wtargnął na jezdnię. Po przewiezieniu do szpitala pieszy zmarł. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku.

…więcej
 
Zmień opony na zimowe
30.11.2016.

Przykładowy obrazGnieźnieńscy policjanci apelują do kierowców o przygotowanie się do nadchodzącej zimy: wymień opony z letnich na zimowe, nie czekaj na pierwsze opady śniegu, pamiętaj o bezpieczeństwie swoim i innych użytkowników dróg.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»