Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo KPP w Gnieźnie
Oficer Prasowy
Telefony KPP
Dzielnicowi
Prewencja
Wydział Ruchu Drogowego
Pomocne adresy i telefony
Jednostki Podległe
NSZZ Policjantów
Stowarzyszenie emerytów
Z życia Komendy
Prawa poszkodowanego
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
Przedmioty znalezione
Mapa dojazdu do Komendy
mapka_maa_gnieno
Online
Odwiedza nas 2 gości
mapka2_2.png
bip_logo
fundacja_pomocy_
Dozór dla sprawcy kradzieży rozbójniczych
25.05.2015.

Przykładowy obrazGnieźnieńscy policjanci zatrzymali 22-letniego sprawcę kradzieży rozbójniczych dokonanych na pracownikach w dwóch sklepach na terenie miasta. Sprawca najpierw ukradł alkohol, a następnie zachowywał się agresywnie w celu utrzymania się w posiadaniu skradzionego towaru. Za popełniony czyn usłyszał od prokuratora zarzuty dokonania dwóch kradzieży rozbójniczych i został objęty dozorem policji. Za popełnione przestępstwa odpowie teraz przed gnieźnieńskim Sądem.

…więcej
 
Policja zaprasza Panie na kurs samoobrony
25.05.2015.

Przykładowy obrazPod hasłem "Bezpieczna Kobieta" rusza kolejna edycja kursu samoobrony dla Pań organizowanego przez gnieźnieńską komendę policji.

…więcej
 
Agata Lewicka najlepsza w konkursie "Patrol Roku"
22.05.2015.

Przykładowy obrazW dniach 19  i 21 maja 2015 roku w auli III Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie zostały przeprowadzone Ogólnopolskie Zawody Policjantów Prewencji Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku”.  Poznaliśmy już ich wyniki na szczebli powiatu. Najlepsza okazała się st. sierż. Agata Lewicka z referatu patrolowo – interwencyjnego.

…więcej
 
Pierwsze zatrzyname prawa jazdy
22.05.2015.

Przykładowy obraz

W czwartek, 21 maja gnieźnieńscy policjanci wydziału ruchu drogowego zatrzymali na terenie naszego powiatu uprawnienia pierwszym dwóm kierowcom po wprowadzeniu zmian w przepisach. Kierowcy Ci przekroczyli obowiązującą na terenie drogi prędkość o przeszło 50 km/h. Nowe przepisy w ruchu drogowym zaczęły obowiązywać od północy 18 maja br. Zaostrzają one sankcje wobec kierujących pojazdami, by w ten sposób zdopingować ich do bezpieczniejszej jazdy.
…więcej
 
Czwarte miejsce policjanta gnieźnieńskiej drogówki
22.05.2015.
Przykładowy obrazGnieźnieński policjant st. sierż. Marek Giszczyński zajął czwarte miejsce podczas  rywalizacji  w Wolsztynie o tytuł „Policjanta Ruchu Drogowego Roku 2015”. Zwycięzcy wielkopolskich eliminacji - najlepsi w testach, strzelaniu, kierowaniu ruchem, jeździe na motocyklu i samochodem funkcjonariusze reprezentować będą województwo podczas krajowego finału w Krakowie.…więcej
 
Zatrzymany na niepowrocie
22.05.2015.

Przykładowy obrazPolicjanci z Gniezno zatrzymali 19-latka, który był na niepowrocie z poprawczaka. Ukrywał się u rodziny.

…więcej
 
Kolejne zabezpieczone nielegalne automaty
21.05.2015.

Przykładowy obrazSzacuje się, że nawet 50 tys. osób w Polsce może być uzależnionych od różnego rodzaju gier hazardowych. Jednym z zadań służby celnej i policji jest likwidacja miejsc, w których są urządzane nielegalne gry na automatach. Wczoraj na terenie Gniezna ponownie zabezpieczono 3 takie urządzenia.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»