Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo KPP w Gnieźnie
Oficer Prasowy
Telefony KPP
Dzielnicowi
Prewencja
Wydział Ruchu Drogowego
Pomocne adresy i telefony
Jednostki Podległe
NSZZ Policjantów
Stowarzyszenie emerytów
Z życia Komendy
Prawa poszkodowanego
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
Przedmioty znalezione
Mapy zagrożeń
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Mapa dojazdu do Komendy
mapka_maa_gnieno
Online
Odwiedza nas 2 gości
mapka2_2.png
bip_logo
fundacja_pomocy_


Rozkochiwał i oszukiwał kobiety został aresztowany
21.10.2016.
Przykładowy obrazSąd Rejonowy w Gnieźnie zastosował wczoraj tymczasowy trzymiesięczny areszt wobec 38-letniego mężczyzny, który rozkochiwał a następnie oszukał kilka kobiet na terenie Wielkopolski. Policjanci na podstawie zebranego materiału dowodowego zatrzymali podejrzanego i doprowadzili go do miejscowej prokuratury, gdzie prokurator przedstawił mu zarzuty oszustwa, posiadania broni oraz amunicji bez pozwolenia oraz znęcania się fizycznego i psychicznego nad żoną. Za te przestępstwa grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
…więcej
 
Motocykl dla gnieźnieńskiej drogówki
21.10.2016.

Przykładowy obrazGnieźnieńska komenda policji dostała dziś motocykl marki Honda. Pojazd ma służyć drogówce, by ta mogła dotrzeć w miejsca, do których trudno dojechać radiowozem.

…więcej
 
Tragiczny wypadek w Ułanowie
21.10.2016.

Przykładowy obrazW dniu 20 października 2016 roku o godzinie 13:25 w miejscowości Ułanowo w gminie Kłecko na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej  190 (Kłecko – Wągrowiec) z drogą powiatową 2190 (Michalcza – Ułanowo) doszło do zderzenia samochodu osobowego z samochodem ciężarowym. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł 19-letni mieszkaniec gminy Wągrowiec. Dwie osoby z obrażeniami ciała przebywają w szpitalu.

…więcej
 
Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 9 z wizytą w komendzie
21.10.2016.

Przykładowy obrazJak wygląda z bliska praca policjanta mogły dowiedzieć się dzieci z klasy III b ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Gnieźnie, które wybrały się na wycieczkę do Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

…więcej
 
Zatrzymali poszukiwanego 4 listami gończymi
20.10.2016.

Przykładowy obrazPolicjanci zatrzymali 55-letniego Gnieźnianina, który od 15 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna został zatrzymany w drodze do Gniezna. Poszukiwany był 4 listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy i Prokuraturę Rejonową w Gnieźnie.

…więcej
 
Wypadek drogowy w Lulkowie w gminie Gniezno
20.10.2016.

Przykładowy obrazW dniu 18 października br. o godzinie 13:00 w miejscowości Lulkowo, na drodze krajowej nr 15 doszło do wypadku drogowego, w którym ranne zostały dwie osoby. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny zdarzenia.

…więcej
 
Wypadek w miejscowości Lipki w gminie Czerniejewo
19.10.2016.

Przykładowy obrazW dniu 18 października br. o godzinie 9:25 w miejscowości Lipki w gminie Czerniejewo kierujący oplem zakończył jazdę na przydrożnym drzewie. W wyniku wypadku pasażer z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Dodatkowo funkcjonariusze znaleźli przy nim środku odurzające. Kierowca natomiast, który znajdował się w stanie po użyciu alkoholu trafił do policyjnego aresztu. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny zdarzenia.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»