Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo KPP w Gnieźnie
Oficer Prasowy
Telefony KPP
Dzielnicowi
Prewencja
Wydział Ruchu Drogowego
Pomocne adresy i telefony
Jednostki Podległe
NSZZ Policjantów
Stowarzyszenie emerytów
Z życia Komendy
Prawa poszkodowanego
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
Przedmioty znalezione
Mapa dojazdu do Komendy
mapka_maa_gnieno
Online
Odwiedza nas 14 gości
mapka2_2.png
bip_logo
fundacja_pomocy_
Znęcał się na rodziną
27.03.2015.

Przykładowy obrazPolicjanci zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad rodziną. Przestępstwo to zagrożone jest karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Bądź bezpieczny na drodze!
27.03.2015.

Przykładowy obraz1215 wypadków drogowych mniej, 133 mniej zabitych i o 1762 mniej rannych – tak wynika z podsumowania stanu bezpieczeństwa na polskich drogach w okresie jesienno-zimowym. 75% Polaków posiada odblaski, ale tylko 14% nosi je zawsze, a 41% nie nosi ich w ogóle – to z kolei wyniki raportu na temat noszenia materiałów odblaskowych w ramach akcji „Bezpieczny, bo widoczny”.

…więcej
 
Policja ostrzega - zabezpiecz mieszkanie przed włamaniem
27.03.2015.

Przykładowy obrazW związku z zaistniałym ostatnio włamaniem do mieszkania na terenie osiedla Łokietka w Gnieźnie i do domu w miejscowości Wełnica policjanci przypominają, jak ustrzec się nieproszonego "gościa" w domu. Najlepszą ochroną naszego dobytku jest przezorność.

…więcej
 
Odzyskany rower
25.03.2015.

Przykładowy obrazWe wtorek gnieźnieńscy policjanci kryminalni zatrzymali 19-letnią kobietę, która jechała kradzionym rowerem. Jednoślad kilka tygodni temu został skradziono z piwnicy przy ul. Liliowej. Rower przekazano prawowitej właścicielce.

…więcej
 
CBOS: 65 proc. respondentów dobrze ocenia Policję
25.03.2015.

Przykładowy obraz65 proc. respondentów dobrze ocenia pracę policjantów, natomiast 22 proc. ma do niej zastrzeżenia - to wyniki najnowszego badania Centrum Badania Opinii Społecznej, zrealizowanego w marcu. Notowania Policji, co podkreśla CBOS, są stabilne.

…więcej
 
Czujny sąsiad ujął włamywacza
24.03.2015.

Przykładowy obrazW sobotnie południe  do jednego z domów w gminie Czerniejewo pod nieobecność domowników usiłował włamać się złodziej. Wpadł dzięki czujności sąsiada. Włamywacz może trafić za kratki nawet na dziesięć lat.

…więcej
 
Mobilne Centrum Wsparcia Poszukiwań
24.03.2015.

Przykładowy obrazOd grudnia 2013 roku Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych KGP dysponuje nowoczesnym, specjalistycznym sprzętem przeznaczonym do pomocy w odnajdywaniu zaginionych osób – mowa o Mobilnym Centrum Wsparcia Poszukiwań (MCWP). Pojazd może natychmiast dotrzeć w najodleglejsze regiony Polski – dyżurujący pracownicy CPOZ w każdej chwili gotowi są do wyjazdu.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»