Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo KPP w Gnieźnie
Oficer Prasowy
Telefony KPP
Dzielnicowi
Prewencja
Wydział Ruchu Drogowego
Pomocne adresy i telefony
Jednostki Podległe
NSZZ Policjantów
Stowarzyszenie emerytów
Z życia Komendy
Prawa poszkodowanego
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
Przedmioty znalezione
Mapa dojazdu do Komendy
mapka_maa_gnieno
Online
Odwiedza nas 10 gości
mapka2_2.png
bip_logo
fundacja_pomocy_
Tragiczne odkrycie w Jeziorze Winiary
05.03.2015.
Przykładowy obrazW środę, 4 marca br. około godziny 14:30 policjanci otrzymali informację, że w Jeziorze Winiary ujawniono zwłoki mężczyzny, które następnie wyciągnęli strażacy. Z wstępnych informacji wynika, że jest to figurujący w policyjnej kartotece jako osoba zaginiona 43-letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego.
…więcej
 
Napadł na kobietę w biały dzień, trafił za kraty
05.03.2015.

Przykładowy obrazNa wniosek prokuratury i policji Sąd Rejonowy w Gnieźnie zastosował areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy wobec 29-letniego Przemysława Ch. Mężczyzna odpowie za rozbój na 64-letniej kobiecie. Na szczęście pokrzywdzonej nic poważnego się nie stało. Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Informacja o stanie bezpieczeństwa ruchu drogowego w lutym 2015r.
04.03.2015.

INFORMACJA

O STANIE BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO

NA TERENIE POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO W LUTYM 2015 ROKU

…więcej
 
Poszukiwany ENA wpadł w Niemczech
04.03.2015.

Przykładowy obrazPoszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania 30-letni mieszkaniec Gniezna wpadł w ręce niemieckiej policji. Zatrzymany poszukiwany był listem gończym od czerwca 2013 roku. Mężczyzna wyjechał za granicę, aby uniknąć odpowiedzialności za popełnione przestępstwa. 30-latek powróci teraz do kraju, gdzie odpowie za rozbój i wymuszenie rozbójnicze.

…więcej
 
Wpadł w ręce policjantów, gdy chciał wyłudzić kredyt
03.03.2015.

Przykładowy obrazGnieźnieńscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą zatrzymali 50-latka, który usiłował wyłudzić kredyt w jednym z miejscowych banków. Aby uzyskać gotówkę zatrzymany posłużył się fałszywymi dokumentami. Za usiłowanie wyłudzenia kredytu grozi mu 5 lat więzienia.


…więcej
 
Policja szuka właściciela obrączki
03.03.2015.

Przykładowy obrazPolicjanci Zespołu Dzielnicowych z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie poszukują właściciela obrączki znalezionej w sobotę, 28 lutego 2015 roku na ulicy 3 Maja w Gnieźnie.

…więcej
 
Uciekał skradzioną toyotą
03.03.2015.

Przykładowy obrazPolicjanci z Witkowa odzyskali toyotę skradzioną na terenie gminy Niechanowo i zatrzymali złodzieja auta. 30-letni gnieźnianin usłyszał już zarzut kradzieży. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»