Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo KPP w Gnieźnie
Oficer Prasowy
Telefony KPP
Dzielnicowi
Prewencja
Wydział Ruchu Drogowego
Pomocne adresy i telefony
Jednostki Podległe
NSZZ Policjantów
Stowarzyszenie emerytów
Z życia Komendy
Prawa poszkodowanego
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
Przedmioty znalezione
Mapa dojazdu do Komendy
mapka_maa_gnieno
Online
Odwiedza nas 1 gość
mapka2_2.png
bip_logo
fundacja_pomocy_
Nieszczęśliwy wypadek w warsztacie samochodowym
31.07.2015.

Przykładowy obrazDzisiaj o 12.10 w miejscowości Strzyżewo Paczkowe w gminie Gniezno doszło do nieszczęśliwego zdarzenia, w wyniku którego 52-letni mężczyzna doznał ciężkich obrażeń ciała. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku.

…więcej
 
MSW ogłosiło otwarty konkurs na działania dotyczące przeciwdziałaniu dopalaczom
31.07.2015.
Przykładowy obrazMinisterstwo Spraw Wewnętrznych ogłosiło konkurs dla organizacji pozarządowych na przygotowanie ogólnopolskich działań informacyjno-edukacyjnych dotyczących przeciwdziałania zażywania dopalaczy. Konkurs jest jednym z elementów startującej kampanii „Dopalacze kradną życie”.

…więcej
 
Rusza kampania "Dopalacze kradną życie"
31.07.2015.
Przykładowy obrazDopalacze kradną życie – to nazwa akcji profilaktycznej, łączącej wszystkie osoby, którym zależy na walce z tymi niebezpiecznymi substancjami. Dziś w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych, podczas inauguracji kampanii, podpisany został pakt przeciwko dopalaczom. Do akcji dołączyło już wiele osób, m.in. przedstawiciele mediów, środowiska naukowe, sportowcy oraz instytucje i organizacje pozarządowe.

…więcej
 
Aldona Nowak laureatką konkursu "Policjant, który mi pomógł"
17.07.2015.

Przykładowy obrazNiebieska Linia ogłosiła wyniki VIII edycji ogólnopolskiego konkursu "Policjant, który mi pomógł", który zakończył się 31 maja 2015 roku. Wśród pięciu laureatów jest policjantka Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie asp. szt. Aldona Nowak.

…więcej
 
KGP - Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów
17.07.2015.

Przykładowy obrazW ostatnich dniach w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali trafiły osoby z ostrym zatruciem organizmu. Apelujemy i ostrzegamy, aby nie kupować i nie zażywać takich substancji. Producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze - sprzedają śmierć!

…więcej
 
Miał w domu 70 gramów metamfetaminy. Grozi mu do 10 lat
16.07.2015.
Przykładowy obraz23-letni mieszkaniec Gniezna podejrzany jest o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Mężczyzna miał przy sobie niewielką ilość ekstazy, natomiast w jego domu policjanci znaleźli ponad 70 gramów jak ustalono wstępnie metamfetaminy. Sprawca usłyszał już zarzuty.
…więcej
 
Sony Xperia czeka na właściciela
16.07.2015.

Przykładowy obrazFunkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie poszukują właściciela telefonu komórkowego marki Sony Xperia. Aparat został znaleziony na chodniku przy ul. Reymonta w Gnieźnie.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»