Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo KPP w Gnieźnie
Oficer Prasowy
Telefony KPP
Dzielnicowi
Prewencja
Wydział Ruchu Drogowego
Pomocne adresy i telefony
Jednostki Podległe
NSZZ Policjantów
Stowarzyszenie emerytów
Z życia Komendy
Prawa poszkodowanego
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
Przedmioty znalezione
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Mapa dojazdu do Komendy
mapka_maa_gnieno
Online
Odwiedza nas 7 gości
mapka2_2.png
bip_logo
fundacja_pomocy_
Zatrzymany z narkotykami
09.02.2016.

Przykładowy obrazPolicjanci z Gniezna zatrzymali 24-latka, który posiadał środki odurzające. W trakcie przeszukania mężczyzny, funkcjonariusze zabezpieczyli już przygotowane działki marihuany. Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Uszkodził wiatę przystankową
09.02.2016.

Przykładowy obrazW niedzielę po południu gnieźnieńscy policjanci z referatu patrolowo - interwencyjnego zatrzymali mężczyznę, który uszkodził wiatę przystanku przy ul. Lednickiej. 32-letni sprawca był pijany. Na pochwalę zasługuje zachowanie mężczyzny – świadka zdarzenia, który pomógł Policji w pociągnięciu do odpowiedzialności sprawcy czynu.

…więcej
 
"Lepszy Internet zależy od Ciebie!"
09.02.2016.

Przykładowy obraz9 lutego po raz dwunasty obchodzony jest DBI, czyli „Dzień Bezpiecznego Internetu”. Tegoroczne hasło zwraca uwagę na działanie każdego użytkownika sieci WWW. W czasach masowego korzystania z komputerów, czy urządzeń mobilnych, codziennie stykamy się z siecią internetową. Dlatego warto wspomnieć o tym, jak robić to bezpiecznie.

…więcej
 
Wypadek drogowy w Gnieźnie
09.02.2016.

Przykładowy obrazW poniedziałek, 8 lutego o godzinie 14:24 na skrzyżowaniu Trasy Zjazdu Gnieźnieńskiego z ulicą Gdańską doszło do wypadku drogowego, w którym trzy osoby zostały ranne. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

…więcej
 
Prosimy o opinie i propozycje na temat mapy zagrożeń
08.02.2016.

Przykładowy obrazW czwartek, 11 lutego 2016 roku o godzinie 10:00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Gnieźnie odbędzie się pierwsze z cyklu spotkań poświęcone, zapowiedzianej przez MSWiA, budowie „Mapy bezpieczeństwa i porządku publicznego”. Ma ona odzwierciedlać skalę i rodzaje zagrożeń lokalnych społeczności. Policjanci podają w tym celu skrzynką mailową, na którą każdy mieszkaniec naszego powiatu może przesyłać swoje sugestie i opinie. Zachęcamy do wspólnego tworzenia gnieźnieńskiej mapy zagrożeń bezpieczeństwa!

…więcej
 
Podsumowanie akcji "Trzeźwość"
08.02.2016.

Przykładowy obrazPolicjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie przeprowadzili akcję „Trzeźwość”. Celem działań była eliminacja z ruchu nietrzeźwych kierujących i poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

…więcej
 
Odpowie za kradzież elektronarzędzi
08.02.2016.

Przykładowy obrazPolicjanci kryminalni z Gniezna zatrzymali 21-latka bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna ten, jest podejrzewany o kradzież elektronarzędzi z mieszkania które miał pomalować. Pokrzywdzony straty wycenił na dwa i pół tysiąca złotych. Śledczy prowadzący sprawę już przedstawili mu zarzut kradzieży, za co grozi do 5 lat wiezienia.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»