Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo KPP w Gnieźnie
Oficer Prasowy
Telefony KPP
Dzielnicowi
Prewencja
Wydział Ruchu Drogowego
Pomocne adresy i telefony
Jednostki Podległe
NSZZ Policjantów
Stowarzyszenie emerytów
Z życia Komendy
Prawa poszkodowanego
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
Przedmioty znalezione
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Mapa dojazdu do Komendy
mapka_maa_gnieno
Online
Odwiedza nas 1 gość
mapka2_2.png
bip_logo
fundacja_pomocy_
Debata w Kłecku - podsumowanie
26.11.2015.

Przykładowy obrazW dniu 25 listopada 2015 roku w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Kłecku odbyła się debata dotycząca bezpieczeństwa na teranie gminy Kłecko. Podczas dyskusji na pytania odpowiadali Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie insp. Artur Sobolewski, Komendant Komisariatu Policji  w Kłecku asp. sztab. Andrzej Marczak, Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego w Gnieźnie kom. Sławomir Sikorski oraz Wójt Gminy Kłecko Adam Serwatka, moderatorem była oficer prasowy komendanta powiatowego st. asp. Anna Osińska.

…więcej
 
Policjant uratował alpaki z pożaru
26.11.2015.

Przykładowy obrazGnieźnieński policjant wydziału kryminalnego w czasie wolnym od służby uratował około 50 zwierząt z pożaru, do którego doszło najprawdopodobniej na skutek zwarcia instalacji elektrycznej na terenie jednej z posesji w Mnichowie koło Gniezna. Nie zważając na niebezpieczeństwo przedostał się przez ogrodzenie, a następnie otworzył bramę zagrody w której znajdowały się alpaki. Niestety dwóch sztuk zwierząt nie udało się uratować. Skutki pożaru mogły być jednak znacznie poważniejsze, gdyby nie szybka reakcja policjanta. W pobliżu zagrody dla zwierząt znajdował się dom mieszkalny zamieszkiwany przez rodzinę z małymi dziećmi.

…więcej
 
Zarzuty za kradzieże gier
25.11.2015.

Przykładowy obrazGnieźnieńscy policjanci z Zespołu do spraw Wykroczeń ustalili czterech sprawców kradzieży gier multimedialnych. Okazali się nimi dwaj 19-latkowie, 16 i 23-latek. Gnieźnianie na przełomie września i października tego roku ukradli 5 gier w jednym z salonów prasowych o łącznej wartości prawie 800 złotych.

…więcej
 
"Dopalacze niszczą życie"
24.11.2015.

Przykładowy obrazPoniedziałkowe przedpołudnie 23 listopada br. na pewno na długo zapadnie w pamięci uczniom Zespołu Szkół Ekonomiczno – Odzieżowych w Gnieźnie. Tego dnia odbyło się spotkanie poruszające temat dopalaczy.


…więcej
 
Babciu, dziadku nie dajcie się oszukać metodą "na policjanta"
24.11.2015.

Przykładowy obrazOszuści "na wnuczka" i "na policjanta" wciąż oszukują starszych mieszkańców całej Polski, a wczoraj udało im się wyłudzić kilkanaście tysięcy złotych od 78-letniej mieszkanki Gniezna. Nie bądźmy obojętni i wcześniej ostrzegajmy naszych krewnych, że mogą do nich telefonować osoby podszywające się pod członków rodziny, a nawet policjantów. Dzwoniący mogą prosić o pieniądze, które mają im pomóc w rozwiązaniu nagłego problemu. Nie pozwólmy, aby w ten sposób nasi najbliżsi stracili dorobek swojego życia. Porozmawiajmy z nimi o oszustach.

…więcej
 
Przyczepa uderzyła w autobus
24.11.2015.

Przykładowy obraz

W sobotę, 21 listopada br. na ul. Poznańskiej w Gnieźnie przyczepa, która odczepiła się od pojazdu uderzyła w stojący na zatoce przystankowej autobus MPK.


…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»