Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo KPP w Gnieźnie
Oficer Prasowy
Telefony KPP
Dzielnicowi
Prewencja
Wydział Ruchu Drogowego
Pomocne adresy i telefony
Jednostki Podległe
NSZZ Policjantów
Stowarzyszenie emerytów
Z życia Komendy
Prawa poszkodowanego
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
Przedmioty znalezione
Mapy zagrożeń
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Mapa dojazdu do Komendy
mapka_maa_gnieno
Online
mapka2_2.png
bip_logo
fundacja_pomocy_


Wypadek drogowy w Karniszewie
23.01.2017.

Przykładowy obrazW sobotę, 21 stycznia 2017 roku około 18:40 wieczór w Karniszewie w gminie Mieleszyn doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

…więcej
 
Potrącenie pieszej w Gnieźnie
23.01.2017.

Przykładowy obrazW niedzielę, 22 stycznia 2017 roku ok. godz. 14:30 na ul. Żwirki i Wigury w Gnieźnie kierujący samochodem osobowym na przejściu dla pieszych potrącił 66-letnią gnieźniankę. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

…więcej
 
Nietrzeźwi na drogach powiatu - podsumowanie weekendu
23.01.2017.

Przykładowy obrazOd piątku do niedzieli policjanci ujawnili 3 nietrzeźwych kierujących na drogach powiatu gnieźnieńskiego. Niechlubnym rekordzistą okazał  się kierowca skody zatrzymany do kontroli drogowej w Kiszkowie. Mężczyzna miał 1,8 promili alkoholu w organizmie. Nieco mniej miała kierująca oplem. Badanie stanu trzeźwości kobiety wykazało 1,2 promila alkoholu  w organizmie. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.    

…więcej
 
Wystąpienie Sekretarza Stanu w MSWiA Pana J. Zielińskiego do policjantów i pracowników Policji
23.01.2017.

Przykładowy obrazZ dumą i satysfakcją możemy powiedzieć, że rok 2016 był obiektywnie dobrym czasem dla polskiej Policji. Najważniejsze jest jednak to, że był to dobry czas dla bezpieczeństwa państwa i obywateli.

…więcej
 
Konkurs "Dwie strony sieci"
20.01.2017.

Przykładowy obrazZapraszamy do wzięcia udziału w dwóch konkursach, których celem jest stworzenie utworu artystycznego. Pierwszy konkurs dotyczy stworzenia KOMIKSU, natomiast drugi konkurs dotyczy stworzenia SPOTU na temat profilaktyki w zakresie zagrożeń występujących w cyberprzestrzeni oraz zapobiegania zagrożeniom występującym w Internecie pod tytułem „Dwie strony sieci”. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych (klasa VI) i gimnazjalnych (klasa I) województwa wielkopolskiego.

…więcej
 
Pyrek odwiedził Leśne Ludki
19.01.2017.

Przykładowy obrazW Przedszkolu mieszczącym się przy ul. Radosnej w Gnieźnie gościł SIERŻ. PYREK - maskotka wielkopolskiej policji. Podczas spotkania dzieci nie tylko mogły uścisnąć dłoń sierż. PYRKA i świetnie się bawić, ale także co najważniejsze usłyszeć od podróżującej wspólnie z nim asp. sztab. Anny Osińskiej całą garść dobrych rad, o których powinien pamiętać każdy maluch.

…więcej
 
Policjanci i celnicy zabezpieczyli nielegalne automaty do gier
19.01.2017.

Przykładowy obrazPolicjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie wraz z funkcjonariuszami Urzędu Celnego w Poznaniu kolejny raz przeprowadzili wspólne działania, których celem jest zwalczanie przestępczości związanej z urządzaniem nielegalnych gier na automatach. Poprzednia akcja miała miejsce na początku październiku, a w jej efekcie zabezpieczono 16 automatów do gier losowych o niskich wygranych. Tym razem z salonów gier wycofano 5 automatów.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»