Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo KPP w Gnieźnie
Oficer Prasowy
Telefony KPP
Dzielnicowi
Prewencja
Wydział Ruchu Drogowego
Pomocne adresy i telefony
Jednostki Podległe
NSZZ Policjantów
Stowarzyszenie emerytów
Z życia Komendy
Prawa poszkodowanego
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
Przedmioty znalezione
Mapy zagrożeń
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Mapa dojazdu do Komendy
mapka_maa_gnieno
Online
Odwiedza nas 10 gości
mapka2_2.png
bip_logo
fundacja_pomocy_
5-latek sam spacerował po mieście
24.08.2016.

Gnieźnieńscy policjanci otrzymali informację o pięcioletnim Wojtku, który sam spacerował po mieście. Na szczęście zwróciła na niego uwagę jedna z mieszkanek i o wszystkim poinformowała mundurowych. W tym samym czasie z policją skontaktowała się matka chłopca informując, że nie może znaleźć syna. Kilka minut później dziecko było już pod opieką rodziców.

…więcej
 
Leszno - II MTB Maraton Policyjnego Stowarzyszenia Sportowego Pozytywnie Zakręceni
23.08.2016.
Przykładowy obraz28 sierpnia 2016 r. w Przybyszewie, w powiecie leszczyńskim zostanie rozegrany II MTB Maraton Policyjnego Stowarzyszenia Sportowego „Pozytywnie Zakręceni”. Zapraszamy do udziału w zawodach, które odbędą się pod Patronatem Honorowym Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu.
…więcej
 
Ogłoszenie
23.08.2016.

Przykładowy obrazOgłoszenie o naborze specjalisty do spraw informatyki

…więcej
 
Tragiczny wypadek w miejscowości Zieleń
22.08.2016.

Przykładowy obrazW niedzielę, 21 sierpnia br. o godzinie 11.05 w miejscowości Zieleń w gminie Trzemeszno kierujący samochodem osobowym uderzył w drzewo, w wyniku czego poniósł śmierć na miejscu. Policja ustala okoliczności tego tragicznego wypadku.

…więcej
 
Policyjny dozór za znęcanie się nad konkubiną
19.08.2016.

Przykładowy obrazDo policyjnego aresztu po zgłoszeniu domowej awantury trafił 55-letni mieszkaniec Gniezna. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutu znęcania się fizycznego i psychicznego nad konkubiną, której miał między innymi grozić pobiciem, a nawet pozbawieniem życia. Prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

…więcej
 
Policjanci zabezpieczali wizytę Prezydenta RP w Gnieźnie
19.08.2016.

Przykładowy obrazPrezydent RP Andrzej Duda gościł w Pierwszej Stolicy Polski. Policjanci zabezpieczali przebieg wizyty, dbając o bezpieczeństwo osób uczestniczących w zorganizowanych spotkaniach.

…więcej
 
Videokonferencja w sprawie "Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa"
19.08.2016.

Przykładowy obrazW Komendzie Głównej Policji odbyła się videokonferencja z udziałem m.in. sekretarza stanu w MSWiA Jarosława Zielińskiego, Zastępcy Komendanta Głównego Policji insp. Jana Lacha i komendantów wojewódzkich policji z całej Polski. Tematem rozmów było planowane na wrzesień wdrożenie programu "Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa" we wszystkich garnizonach policji.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»