Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo KPP w Gnieźnie
Oficer Prasowy
Telefony KPP
Dzielnicowi
Prewencja
Wydział Ruchu Drogowego
Pomocne adresy i telefony
Jednostki Podległe
NSZZ Policjantów
Stowarzyszenie emerytów
Z życia Komendy
Prawa poszkodowanego
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
Mapa dojazdu do Komendy
mapka_maa_gnieno
Online
Odwiedza nas 2 gości
mapka2_2.png
bip_logo
fundacja_pomocy_
Szukamy właściciela telefonu Sony
27.08.2014.

Przykładowy obrazKomenda Powiatowa Policji w Gnieźnie poszukuje właściciela czarnego telefonu komórkowego marki Sony Xperia C 3.

…więcej
 
Potrącenie pieszego w Trzemesznie
27.08.2014.

Przykładowy obrazDzisiaj (27.08) na ulicy Mogileńskiej w  Trzemesznie pieszy został potrącony przez samochód osobowy. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

…więcej
 
Wpadł z narkotykami
27.08.2014.

Policjanci referatu patrolowo – interwencyjnego zatrzymali 24-letniego mężczyznę, u którego w plecaku znaleźli 345 gramów liści konopi indyjskich. Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Prośba o pomoc w identyfikacji zwłok
26.08.2014.
Przykładowy obraz31 maja 2014 roku w kompleksie leśnym w miejscowości Grońsko znalezione zostały zwłoki mężczyzny w daleko posuniętej fazie rozkładu. Przeprowadzone badania antropologiczne na podstawie kości czaszki pozwoliły sporządzić jego portret. Komenda Powiatowa Policji w Nowym Tomyślu prosi o pomoc w zidentyfikowaniu zwłok.
…więcej
 
Dbajmy o kulturę na drogach
26.08.2014.

Przykładowy obrazCwaniak, spryciarz, cham – to określenia, którymi polscy kierowcy obrzucają się nadzwyczaj często. Ze zjawiskiem musiał się spotkać każdy, kto prowadził samochód po naszych drogach. Jak z nim walczyć?

…więcej
 
Zatrzymane prawo jazdy
25.08.2014.

Przykładowy obrazGnieźnieńska policja prowadzi czynności w sprawie 28-letniego motocyklisty, który jadąc bez świateł popełnił wykroczenie nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a następnie przejechał na czerwonym świetle. Stróże prawa zatrzymali jego prawo jazdy, a sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

…więcej
 
Zatrzymani sprawcy włamania
25.08.2014.

Przykładowy obrazPolicjanci kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamanie do mieszkania na ulicy Garbarskiej. Zatrzymanym grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»