Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo KPP w Gnieźnie
Oficer Prasowy
Telefony KPP
Dzielnicowi
Prewencja
Wydział Ruchu Drogowego
Pomocne adresy i telefony
Jednostki Podległe
NSZZ Policjantów
Stowarzyszenie emerytów
Z życia Komendy
Prawa poszkodowanego
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
Przedmioty znalezione
Mapa dojazdu do Komendy
mapka_maa_gnieno
Online
Odwiedza nas 2 gości
mapka2_2.png
bip_logo
fundacja_pomocy_
Gwiazdy świecą odblaskami
30.03.2015.

Przykładowy obrazOmenaa Mensah, Paulina Holtz, Karolina Malinowska, Ilona Felicjańska, Artur Chamski, Gabrysia Raczyńska – to gwiazdy zaangażowane w akcję „Bezpieczny, bo widoczny”. Inicjatywa ta ma propagować noszenie odblasków jako główny element zwiększający bezpieczeństwo na drogach. Kampania przypomina dzieciom i rodzicom o konieczności noszenia odblasków na butach i odzieży oraz celowości robienia tego zarówno poza obszarem zabudowanym, ale jak i w mieście.

…więcej
 
Znęcał się na rodziną
27.03.2015.

Przykładowy obrazPolicjanci zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad rodziną. Przestępstwo to zagrożone jest karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Bądź bezpieczny na drodze!
27.03.2015.

Przykładowy obraz1215 wypadków drogowych mniej, 133 mniej zabitych i o 1762 mniej rannych – tak wynika z podsumowania stanu bezpieczeństwa na polskich drogach w okresie jesienno-zimowym. 75% Polaków posiada odblaski, ale tylko 14% nosi je zawsze, a 41% nie nosi ich w ogóle – to z kolei wyniki raportu na temat noszenia materiałów odblaskowych w ramach akcji „Bezpieczny, bo widoczny”.

…więcej
 
Policja ostrzega - zabezpiecz mieszkanie przed włamaniem
27.03.2015.

Przykładowy obrazW związku z zaistniałym ostatnio włamaniem do mieszkania na terenie osiedla Łokietka w Gnieźnie i do domu w miejscowości Wełnica policjanci przypominają, jak ustrzec się nieproszonego "gościa" w domu. Najlepszą ochroną naszego dobytku jest przezorność.

…więcej
 
Odzyskany rower
25.03.2015.

Przykładowy obrazWe wtorek gnieźnieńscy policjanci kryminalni zatrzymali 19-letnią kobietę, która jechała kradzionym rowerem. Jednoślad kilka tygodni temu został skradziono z piwnicy przy ul. Liliowej. Rower przekazano prawowitej właścicielce.

…więcej
 
CBOS: 65 proc. respondentów dobrze ocenia Policję
25.03.2015.

Przykładowy obraz65 proc. respondentów dobrze ocenia pracę policjantów, natomiast 22 proc. ma do niej zastrzeżenia - to wyniki najnowszego badania Centrum Badania Opinii Społecznej, zrealizowanego w marcu. Notowania Policji, co podkreśla CBOS, są stabilne.

…więcej
 
Czujny sąsiad ujął włamywacza
24.03.2015.

Przykładowy obrazW sobotnie południe  do jednego z domów w gminie Czerniejewo pod nieobecność domowników usiłował włamać się złodziej. Wpadł dzięki czujności sąsiada. Włamywacz może trafić za kratki nawet na dziesięć lat.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»