Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo KPP w Gnieźnie
Oficer Prasowy
Telefony KPP
Dzielnicowi
Prewencja
Wydział Ruchu Drogowego
Pomocne adresy i telefony
Jednostki Podległe
NSZZ Policjantów
Stowarzyszenie emerytów
Z życia Komendy
Prawa poszkodowanego
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
Przedmioty znalezione
Mapy zagrożeń
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Mapa dojazdu do Komendy
mapka_maa_gnieno
Online
Odwiedza nas 20 gości
mapka2_2.png
bip_logo
fundacja_pomocy_
Głosujcie na Adama Owczarzaka - naszego SuperGlinę
28.04.2016.

Przykładowy obraz

Trwa plebiscyt na najlepszego policjanta SuperGlina 2015. Gnieźnieńską jednostkę reprezentuje asp. sztab. Adam Owczarzak, na którego do 30 kwietnia można oddać głos. Aby zagłosować, wyślij SMS o treści: POL.3 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT).

 

…więcej
 
Kradli paliwo z cysterny w Gnieźnie
28.04.2016.

Przykładowy obrazCzterech pracowników PKP (w tym jeden emerytowany) zostało zatrzymanych, gdy kradli paliwo z cysterny kolejowej. Mężczyźni na stacji Gniezno - Winiary zerwali plombę i spuścili paliwo do wcześniej przygotowanych kanistrów. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
KWP - Zapraszamy do udziału w zawodach!
28.04.2016.

Przykładowy obraz5 czerwca br. odbędzie się XVIII Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Miasta Poznania Jacka Jaśkowiaka i Ryszarda Szurkowskiego „Posnania Pama Tour”. W ramach zawodów odbędą się Mistrzostwa Polski Policji w kolarstwie szosowym pod patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu.


…więcej
 
Dzieci a cyberprzemoc
28.04.2016.

Przykładowy obrazDzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Gnieźnie wzięły udział w spotkaniu z profilaktykiem społecznym sierż. sztab. Arkadiuszem Wieczorkiem z gnieźnieńskiej policji. Obecnych w dwóch grupach było ponad 300 uczniów. Celem spotkania uświadomienie najmłodszych jak łatwo stać się ofiarą „cyberprzemocy”.

…więcej
 
Dopalacze - nowe narkotyki. Szkolenie dla nauczycieli
27.04.2016.

Przykładowy obrazW III Liceum Ogólnokształcącym w Gnieźnie im. Jana III Sobieskiego odbyła się Rada Pedagogiczna z udziałem gnieźnieńskich policjantów, którzy przeprowadzili szkolenie na temat dopalaczy jako nowych narkotyków. Nauczyciele zapoznali się z algorytmem postępowania i rozpoznawania tego zjawiska.

…więcej
 
"Kajtuś" z wizytą w komendzie
27.04.2016.

Przykładowy obrazKomendę Powiatową Policji w Gnieźnie odwiedziła kilkunastoosobowa grupa dzieci z Przedszkola „Kajtek” w Niechanowie. Goście zwiedzili budynek komendy oraz mieli możliwość przyjrzeć się codziennej pracy policjantów.

…więcej
 
Policjanci na Targach Pracy
27.04.2016.

Przykładowy obrazPolicjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie uczestniczyli w targach pracy zorganizowanych przez miejscowy urząd pracy.  Wszystkie osoby zainteresowane karierą zawodową w Policji mogły zdobyć wszelkie informacje na temat specyfiki służby. Podczas rozmów mundurowi odpowiadali również na różnego rodzaju pytania zadawane przez uczestników. Rozdawali także ulotki dla kandydatów do służby zawierające kryteria, które musi spełnić każdy przyszły policjant.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»