Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo KPP w Gnieźnie
Oficer Prasowy
Telefony KPP
Dzielnicowi
Prewencja
Wydział Ruchu Drogowego
Pomocne adresy i telefony
Jednostki Podległe
NSZZ Policjantów
Stowarzyszenie emerytów
Z życia Komendy
Prawa poszkodowanego
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
Przedmioty znalezione
Mapy zagrożeń
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Mapa dojazdu do Komendy
mapka_maa_gnieno
Online
Odwiedza nas 5 gości
mapka2_2.png
bip_logo
fundacja_pomocy_


Debata z seniorami
27.10.2016.

Przykładowy obrazW trosce o bezpieczeństwo seniorów gnieźnieńscy policjanci zorganizowali i przeprowadzili debatę społeczną. W spotkaniu wziął udział Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Przemysław Kozanecki i Przewodnicząca Koła nr 8 Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Gnieźnie Pani Irena Grochowicz. Policjanci omówili rożne formy oszustw i radzili co zrobić, by nie paść ofiarą oszustów.

…więcej
 
Zakwalifikowani do II etapu na stanowisko INFORMATYKA
27.10.2016.

WYKAZ OSÓB SPEŁNIAJĄCYCH WYMAGANIA FORMALNE

ZAKWALIFIKOWANYCH  DO KOLEJNEGO ETAPU POSTĘPOWANIA KWALIFIKACYJNEGO NA STANOWISKO

SPECJALISTY ZESPOŁU OBSŁUGI SYSTEMÓW INFORMACYJNYCH

KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W GNIEŹNIE

…więcej
 
Policjanci na targach pracy
26.10.2016.

Przykładowy obrazGnieźnieńscy funkcjonariusze po raz 16 uczestniczyli w targach pracy zorganizowanych przez miejscowy urząd pracy. Na policyjnym stanowisku wszystkie osoby zainteresowane mogły zdobyć wszelkie informacje na temat specyfiki służby w Policji. Podczas rozmów mundurowi odpowiadali również na różnego rodzaju pytania zadawane przez uczestników. Rozdawali także ulotki z dla kandydatów do służby zawierające kryteria, które musi spełnić każdy przyszły policjant.

…więcej
 
Zadbajmy wspólnie o bezpieczeństwo w okresie Wszystkich Świętych
26.10.2016.

Przykładowy obrazW związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych, coraz częściej odwiedzamy groby bliskich, co niejednokrotnie wiąże się z wyjazdem na oddalone od miejsca zamieszkania cmentarze. W tym okresie powinniśmy zachować wzmożoną ostrożność, by nie paść ofiarą przestępców.

…więcej
 
Zmiany organizacji ruchu w dniu 1 listopada
26.10.2016.

Zmiany ruchu kołowego wprowadzone zostaną w sobotę, 31 października od godziny 6.00 i obowiązywać będą do 1 listopada do godziny 22.00 (dotyczy cmentarzy św. Krzyża i św. Piotra).

…więcej
 
Motocyklista złamał przepisy. 135 km/h w terenie zabudowanym
25.10.2016.
Przykładowy obraz27-letni motocyklista mknął w terenie zabudowanym 135 km/h. Po spotkaniu z gnieźnieńskimi policjantami wydziału ruchu drogowego, którzy zatrzymali go do kontroli drogowej stracił prawo jazdy na trzy miesiące.
…więcej
 
Apelujemy o rozwagę na drodze
25.10.2016.

Przykładowy obrazJesień to niebezpieczny czas dla wszystkich użytkowników dróg. Zmiana aury wymusza zmianę techniki prowadzenia pojazdu – niestety wielu kierowców o tym zapomina. Policjanci APELUJĄ o rozwagę i zdrowy rozsądek. Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze może być przyczyną tragedii.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»