Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo KPP w Gnieźnie
Oficer Prasowy
Telefony KPP
Dzielnicowi
Prewencja
Wydział Ruchu Drogowego
Pomocne adresy i telefony
Jednostki Podległe
NSZZ Policjantów
Stowarzyszenie emerytów
Z życia Komendy
Prawa poszkodowanego
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
Przedmioty znalezione
Mapy zagrożeń
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Mapa dojazdu do Komendy
mapka_maa_gnieno
Online
Odwiedza nas 1 gość
mapka2_2.png
bip_logo
fundacja_pomocy_
Policja z dziećmi w Niechanowie
28.07.2016.

Przykładowy obrazGnieźnieńscy policjanci razem z funkcjonariuszami Wydziału Prewencji i Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu przeprowadzili akcję profilaktyczną w czasie trwania zawodów sportowych zorganizowanych przez Wójta Gminy Niechanowo oraz Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan z Gniezna. W przedsięwzięciu, które odbyło się na terenie Zespołu Szkół w Niechanowie uczestniczyło około 350 półkolonistów z powiatu gnieźnieńskiego i sąsiednich...

…więcej
 
Szukamy właściciela kluczy
28.07.2016.
Przykładowy obrazGnieźnieńscy policjanci są w posiadaniu znalezionych kluczy. W celu ich odbioru prosimy właściciela o kontakt.
…więcej
 
Bezpieczny wypoczynek nad wodą
27.07.2016.

Przykładowy obrazWypadkom nad wodą sprzyja wysoka temperatura, brawura, alkohol i brak opieki nad dziećmi. Wypoczynek nie zmieni się w tragedię, jeśli będziemy przestrzegać kilku prostych zasad.

…więcej
 
Papież w Częstochowie
27.07.2016.

Przykładowy obrazW czwartek do Częstochowy przyjedzie Papież Franciszek. Warto znać zasady poruszania się w tym czasie po mieście. Mieszkańców i pielgrzymów czekają zmiany. Informujemy o utrudnieniach ale i udogodnieniach oraz o czym należy pamiętać.

…więcej
 
Podała się za pracownika socjalnego
26.07.2016.

Przykładowy obrazGnieźnieńscy policjanci kryminalni ustalili i zatrzymali 31-letnią kobietę która podała się za pracownika socjalnego i okradła na ponad 16 tysięcy złotych 71-letniego gnieźnianina. Złodziejka dostała się do mieszkania pod legendą sprawdzenia czy senior posiada dostateczną ilość pieniędzy na trumnę. Grozi jej kara do 5 lat więzienia.

…więcej
 
Ruszył nabór projektów do programu Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka
26.07.2016.
Przykładowy obrazSamorządy oraz organizacje pozarządowe mogą się już starać o dofinansowanie swoich projektów profilaktycznych w ramach programu "Razem Bezpieczniej". Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przekaże w 2016 roku na ten cel łącznie 3 miliony złotych.
…więcej
 
Folder o polskiej Policji
25.07.2016.

Przykładowy obrazPrezentujemy dwujęzyczny, polsko - angielski, informator o polskiej Policji, którego pomysłodawcą jest Gabinet Komendanta Głównego Policji. Wiedza o Policji zawarta na 32 stronach publikacji, wykorzystana zostanie również podczas Światowych Dni Młodzieży.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»