Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo KPP w Gnieźnie
Oficer Prasowy
Telefony KPP
Dzielnicowi
Prewencja
Wydział Ruchu Drogowego
Pomocne adresy i telefony
Jednostki Podległe
NSZZ Policjantów
Stowarzyszenie emerytów
Z życia Komendy
Prawa poszkodowanego
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
Mapa dojazdu do Komendy
mapka_maa_gnieno
Online
Odwiedza nas 1 gość
mapka2_2.png
bip_logo
fundacja_pomocy_
Sprawcy kradzieży motocykli zatrzymani
24.10.2014.

Policjanci kryminalni z Gniezna zatrzymali dwóch mieszkańców Poznania w wieku 20 i 30 lat zamieszanych we włamanie i kradzież dwóch crossowych motocykli KTM. Podejrzani to mieszkańcy Poznania. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Nie daj się okraść na cmentarzu!
24.10.2014.
Przykładowy obrazPraktycznie każdego dnia Policja powiadamiana jest o przestępstwie kradzieży pieniędzy, dokumentów, portfeli, telefonów komórkowych czy nawet całych damskich torebek. Do tego typu przestępstw dochodzi najczęściej w sklepach, targach, a także na cmentarzach. Szczególnie przed i w dniu Wszystkich Świętych.
…więcej
 
Szukamy właściciela roweru
24.10.2014.

Przykładowy obrazPolicjanci Referatu Patrolowo - Interwencyjnego szukają właściciela roweru znalezionego na ulicy Żuławy w Gnieźnie.

…więcej
 
Akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny"
24.10.2014.

Przykładowy obrazNa drogach wciąż giną lub ulegają poważnym wypadkom dzieci. Najczęściej są pieszymi – małymi, niewidocznymi w ciemnościach punktami. Niestety nie wszyscy są świadomi tego, że niewielki, odblaskowy element przyczepiony do kurtki czy buta może zapobiec tragedii. Właśnie ruszyła akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny", która ma propagować noszenie odblasków.

…więcej
 
Zatrzymali sprawców włamań
23.10.2014.

Przykładowy obrazPatrolowcy i policjanci operacyjni zatrzymali w bezpośrednim pościgu dwóch podejrzewanych o kradzieże z włamaniem do mieszkania. Wszystko działo się bardzo dynamicznie, najpierw zgłoszenie, potem szybka reakcja mundurowych, pościg i zatrzymanie. Sprawcami okazali się 21-latek bez stałego miejsca zamieszkania i 26-letni mieszkaniec Poznania. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty kradzieży z włamaniem.

…więcej
 
Debata społeczna w Gnieźnie
23.10.2014.

Przykładowy obrazPodczas debaty społecznej, która odbyła się w środę, o godzinie 16.00 w auli I Liceum Ogólnokształcącego mieszkańcy Gniezna i powiatu mieli okazję podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat bezpieczeństwa publicznego. W spotkaniu wzięło udział około 400 osób, a gośćmi specjalnymi byli: Wojewoda Wielkopolski Piotr Florek, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego  Policji w Poznaniu insp. Michał Domagalski, Prezydent Miasta Gniezna Jacek Kowalski oraz członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego Alina Kujawska - Matanda. Gospodarzem spotkania był Komendant Powiatowy Policji insp. Artur Sobolewski, który omówił wnioski z poprzedniej debaty i przedstawił skalę zagrożeń w wybranych dziedzinach.

…więcej
 
Potrącenie pieszego w Czerniejewie
21.10.2014.

Przykładowy obrazW poniedziałek, 20 października 2014 roku o godzinie 19.30 na ulicy Poznańskiej w Czerniejewie w rejonie skrzyżowania z ulicą Kopczyńskiego kierowa Opla Corsa potrącił pieszego.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»