Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo KPP w Gnieźnie
Oficer Prasowy
Telefony KPP
Dzielnicowi
Prewencja
Wydział Ruchu Drogowego
Pomocne adresy i telefony
Jednostki Podległe
NSZZ Policjantów
Stowarzyszenie emerytów
Z życia Komendy
Prawa poszkodowanego
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
Mapa dojazdu do Komendy
mapka_maa_gnieno
Online
Odwiedza nas 19 gości
mapka2_2.png
bip_logo
fundacja_pomocy_
Zaginiony Edmund Ciesielski
24.04.2014.

Przykładowy obrazFunkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie poszukują zaginionego 68-letniego Edmunda Ciesielskiego.

…więcej
 
Poszukiwany posługiwał się cudzymi dokumentami
24.04.2014.

Przykładowy obrazGnieźnieńscy policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali ukrywającego się od 2,5 roku Cezarego K. Zatrzymany był poszukiwany przez policję z Katowic. W tym czasie podawał się za innego mężczyznę. Za przywłaszczenie dokumentów i podrobienie podpisów grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Nietrzeźwy spowodował kolizję
24.04.2014.

Przykładowy obrazW środę, 23 kwietnia br. o godzinie 21.15 na ulicy Wiejskiej w Gnieźnie nietrzeźwy kierowca – mieszkaniec gminy Trzemeszno spowodował kolizję drogową. Ponadto okazało się, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

…więcej
 
Podsumowanie działań "Alkohol i Narkotyki"
23.04.2014.

Przykładowy obrazWczoraj gnieźnieńscy policjanci wydziału ruchu drogowego przeprowadzili działania pod kryptonimem „Alkohol i Narkotyki”. Głównym celem działań było eliminowanie z ruchu kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu i środków odurzających.

…więcej
 
Dachowanie pojazdu w Jankowie Dolnym
16.04.2014.

Przykładowy obrazDzisiaj o godzinie 6.40 w Jankowie Dolnym, na drodze krajowej 15a doszło do dachowania pojazdu. Czteroosobowa rodzina przebywa na obserwacji.

…więcej
 
Przyłapany z narkotykami
15.04.2014.

W miniony weekend gnieźnieńscy policjanci referatu patrolowo – interwencyjnego zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który posiadał ponad trzy gramy różnych środków odurzających. Za posiadanie narkotyków grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Młodzi kierowcy: noga z gazu
14.04.2014.

Przykładowy obrazPolicjanci wydziału ruchu drogowego zatrzymali kierowcę, który znacznie przekroczył dozwoloną prędkość i nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»