KPP Gniezno

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Asy bezpieczeństwa
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Ochrona prawna funkcjonariuszy

Najczęściej czytane

 1. Dwóch nowych policjantów w gnieźnieńskiej Policji

  Uroczyste ślubowanie 72 nowo przyjętych funkcjonariuszy, w tym 2 z gnieźnieńskiej komendy Policji odbyło się w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Rekruci najpierw odbędą kilkumiesięczne przeszkolenie, a potem rozpoczną służbę w jednostkach Policji na terenie całej Wielkopolski.

 2. Rozpoznajesz tych mężczyzn? Zadzwoń! Film

  Policjanci z Gniezna poszukują sprawców kradzieży. Do zdarzenia doszło 30 października 2019 roku w sklepie przy ul. Dąbrówki w Gnieźnie. Kamery monitoringu zarejestrowały mężczyzn, którzy mają związek z tym zdarzeniem. Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć, prosimy o kontakt z Policją.

 3. Tragiczny wypadek w Węgorzewie

  W piątek, 17 stycznia 2020 roku, około 8:20 w miejscowości Węgorzewo w gminie Kiszkowo doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego, w którym zginęła jedna osoba, a dwie zostały przetransportowane do szpitala. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia drogowego.

 4. Terminy przyjęć do Policji w 2020 roku

  Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu ogłosił rozpoczęcie procedury naboru do służby w Policji na terenie województwa wielkopolskiego w 2020 roku. Chcesz zostać policjantem w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie? Oferujemy ciekawą i stałą pracę. Zapraszamy do kontaktu.

 5. Usiłował zabić konkubinę - video

  Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali sprawcę znęcania się i kilkukrotnego ugodzenia nożem konkubiny. Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań na terenie gminy Łubowo. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Sąd Rejonowy w Gnieźnie zastosował wobec 44-letniego podejrzanego tymczasowy trzymiesięczny areszt. Teraz grozi mu kara nawet dożywotniego więzienia.

 6. Spotkanie opłatkowe

  Przy świątecznym opłatku spotkała się na zaproszenie Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie kadra kierownicza, kierownicy, pracownicy komendy. W spotkaniu wzięli udział także zaproszeni goście.

 7. Powiatowe obchody Święta Policji

  Na placu Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie 9 sierpnia 2019 r. miała miejsce uroczysta gala z okazji Święta Policji. Było to święto szczególne, gdyż w tym roku świętujemy 100 rocznicę Powstania Policji Państwowej. Za trud włożony w zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego regionu policjanci odebrali odznaczenia i awanse na wyższe stopnie i stanowiska. Zostały również wręczone medale za zasługi na rzecz NSZZ Policjantów oraz Wielkopolskiej Policji, a także wyróżnienia dla pracowników cywilnych. W obchodach święta uczestniczyli m.in. parlamentarzyści, samorządowcy z całego powiatu gnieźnieńskiego, przedstawiciele instytucji państwowych i środowisk mundurowych.

 8. 54-latek poszukiwany 3 listami gończymi jechał samochodem w stanie nietrzeźwości

  Policjanci z gnieźnieńskiej drogówki zatrzymali pijanego 54-letniego kierowcę, który kierował samochodem pomimo sądowego zakazu kierowania wszelkimi pojazdami. To jednak nie wszystko. Mężczyzna był poszukiwany 3 listami gończymi. Nie posiadał stałego miejsca zamieszkania. Błyskawiczne zatrzymanie drogowego przestępcy było możliwe dzięki wzorowej reakcji innych uczestników ruchu drogowego.

 9. Kryminalni wyjaśniają sprawę "skręconego" licznika

  Podczas piątkowej służby policjanci gnieźnieńskiej drogówki ujawnili kolejny przypadek rozbieżności stanu drogomierza kontrolowanego auta. Ponieważ cofanie liczników od niedawna jest przestępstwem sprawę wyjaśniają kryminalni.

 10. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.