KPP Gniezno

Ważne informacje - 5 artykułów

Najczęściej czytane

 1. Wysoka kara za złamanie zasad kwarantanny

  Karę administracyjną w wysokości 5 tysięcy złotych muszą zapłacić dwaj mieszkańcy Gniezna, którzy złamali zasady kwarantanny. Kara podlega natychmiastowej wykonalności z momentem doręczenia i powinna być zapłacona w terminie 7 dni. Za złamanie kwarantanny grozi obecnie nawet 30 tysięcy złotych grzywny.

 2. Jechał 149 km/h w terenie zabudowanym. Stracił prawo jazdy

  Na drogach powiatu gnieźnieńskiego nie brakuje kierowców łamiących przepisy. Od początku roku policjanci zatrzymali już 381 praw jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym. Rekordzista w miniony piątek przekroczył ją aż o 99 km/h.

 3. Na wieczną służbę odszedł nasz kolega – asp. sztab. Mirosław Wankowski

  Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 2 listopada br. zmarł nasz Kolega i Przyjaciel asp. sztab. Mirosław Wankowski – policjant Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Miał 49 lat. Odchodząc tak wcześnie, pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich. W imieniu Komendanta Powiatowego, kierownictwa oraz policjantów i pracowników gnieźnieńskiej Policji składamy rodzinie wyrazy żalu i współczucia z powodu śmierci. Trudno jest żegnać kogoś, kto jeszcze mógł być z nami. Łączymy się z pogrążoną w bólu rodziną.

 4. Policjanci drogówki żegnają zmarłego kolegę

  Drogi Mirku, kolego, przyjacielu, nauczycielu. Tak nagle odszedłeś ... Nie przygotowałeś nas na tą chwilę. Zawsze pozostaniesz w naszych sercach. Zawsze pozostaniesz w naszej pamięci. Zawsze pozostaniesz z nami na posterunku.

 5. Powiatowe obchody Święta Policji

  Na placu Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie 9 sierpnia 2019 r. miała miejsce uroczysta gala z okazji Święta Policji. Było to święto szczególne, gdyż w tym roku świętujemy 100 rocznicę Powstania Policji Państwowej. Za trud włożony w zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego regionu policjanci odebrali odznaczenia i awanse na wyższe stopnie i stanowiska. Zostały również wręczone medale za zasługi na rzecz NSZZ Policjantów oraz Wielkopolskiej Policji, a także wyróżnienia dla pracowników cywilnych. W obchodach święta uczestniczyli m.in. parlamentarzyści, samorządowcy z całego powiatu gnieźnieńskiego, przedstawiciele instytucji państwowych i środowisk mundurowych.

 6. Oferta pracy

  Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie ogłasza nabór na stanowisko starszego technika w Zespole Prezydialnym.

 7. Zaginiony 44-latek odnalazł się

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie dziękują wszystkim za pomoc w poszukiwaniach zaginionego 44-letniego Waldemara K. Mężczyzna odnalazł się cały i zdrowy.

 8. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 9. Rozpoznajesz mężczyznę? Zadzwoń lub napisz!

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży z włamaniem do sklepu spożywczego przy ulicy Roosevelta w Gnieźnie, do którego doszło 28 września 2020 roku. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, prosimy o kontakt z Policją.

 10. Konkurs już rozstrzygnięty

  Od kilku lat służby wskazują na zagrożenia jakie czyhają na ludzi w domach czy mieszkaniach. Niejednokrotnie nie zdajemy sobie sprawy z tego, że nasze azyle wcale nie są bezpieczne. Z tego powodu odbyło się już rozstrzygnięcie i wręczenie nagród Konkursu pt. "Czujka na straży bezpieczeństwa mieszkańców gminy Kłecko".