Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo KPP w Gnieźnie
Oficer Prasowy
Telefony KPP
Dzielnicowi
Prewencja
Wydział Ruchu Drogowego
Pomocne adresy i telefony
Jednostki Podległe
NSZZ Policjantów
Stowarzyszenie emerytów
Z życia Komendy
Prawa poszkodowanego
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
Przedmioty znalezione
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Mapa dojazdu do Komendy
mapka_maa_gnieno
mapka2_2.png
bip_logo
fundacja_pomocy_
Aktualności
Spotkanie dotyczące mapy zagrożeń | Drukuj |
11.02.2016.

Przykładowy obrazW związku z trwającymi na terenie całego kraju konsultacjami, spotkaniami i debatami dotyczącymi tworzonej właśnie mapy zagrożeń, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie spotkali się z przedstawicielami starosta, Urzędu Miejskiego, a także lokalnych samorządów które odpowiadają za stan bezpieczeństwa na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

…więcej
 
Kryminalni odzyskali samochód i zatrzymali złodzieja | Drukuj |
11.02.2016.

Przykładowy obrazGnieźnieńscy policjanci kryminalni zatrzymali 32-letniego złodzieja oraz w wyniku prowadzonych czynności odzyskali skradziony przez niego kilka dni wcześniej samochód marki Peugeot Expert. Zatrzymanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 


…więcej
 
Odzyskany kolejny telefon | Drukuj |
10.02.2016.

Przykładowy obrazGnieźnieńscy policjanci kryminalni odzyskali skradziony w październiku ubiegłego roku telefon komórkowy i ustalili sprawczynię tej kradzieży. To 37-letnia mieszkanka Kłecka, która podarowała aparat swojej niepełnoletniej córce. Za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Podsumowanie działań "drogówki" | Drukuj |
10.02.2016.

Przykładowy obrazWczoraj na terenie powiatu gnieźnieńskiego policjanci wydziału ruchu drogowego przeprowadzili wzmożone działania „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”, w których szczególną uwagę zwracali na zachowanie rowerzystów i pieszych. Na drogach funkcjonariusze ujawnili 33 wykroczenia popełnione wykroczenia popełnione przez pieszych i 1 wykroczenie popełnione przez kierującego rowerem. We wszystkich przypadkach piesi przechodzili w miejscach niedozwolonych, a rowerzysta poruszał się jednośladem znajdując się w stanie nietrzeźwości.

…więcej
 
KWP - W trosce o głuchoniemych | Drukuj |
10.02.2016.
Przykładowy obrazKomenda Wojewódzka Policji w Poznaniu wspólnie z Wielkopolskim Odziałem Polskiego Związku Głuchych zaplanowała cykl dyżurów dla osób głuchoniemych. Celem tego przedsięwzięcia jest dotarcie do wszystkich, mających problemy ze słyszeniem i mówieniem, którzy chcieliby uzyskać informacje o sposobie załatwiania spraw przez nich zgłoszonych w jednostkach Policji województwa wielkopolskiego. W czasie dyżurów policjanci wyjaśniać będą też procedury prawne i tłumaczyć przepisy obowiązujące np. użytkowników dróg.

…więcej
 
Zatrzymany z narkotykami | Drukuj |
09.02.2016.

Przykładowy obrazPolicjanci z Gniezna zatrzymali 24-latka, który posiadał środki odurzające. W trakcie przeszukania mężczyzny, funkcjonariusze zabezpieczyli już przygotowane działki marihuany. Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Uszkodził wiatę przystankową | Drukuj |
09.02.2016.

Przykładowy obrazW niedzielę po południu gnieźnieńscy policjanci z referatu patrolowo - interwencyjnego zatrzymali mężczyznę, który uszkodził wiatę przystanku przy ul. Lednickiej. 32-letni sprawca był pijany. Na pochwalę zasługuje zachowanie mężczyzny – świadka zdarzenia, który pomógł Policji w pociągnięciu do odpowiedzialności sprawcy czynu.

…więcej
 
"Lepszy Internet zależy od Ciebie!" | Drukuj |
09.02.2016.

Przykładowy obraz9 lutego po raz dwunasty obchodzony jest DBI, czyli „Dzień Bezpiecznego Internetu”. Tegoroczne hasło zwraca uwagę na działanie każdego użytkownika sieci WWW. W czasach masowego korzystania z komputerów, czy urządzeń mobilnych, codziennie stykamy się z siecią internetową. Dlatego warto wspomnieć o tym, jak robić to bezpiecznie.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»