KPP Gniezno

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Asy bezpieczeństwa
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. PaTent na bezpieczny internet

  Młodzież licealna, gimnazjalna, dzieci VI klas szkół podstawowych powiatu gnieźnieńskiego wzięła udział w corocznym spotkaniu w ramach społeczności programu „Profilaktyka a Ty” pod tytułem „PaTent na bezpieczny Internet, czyli Dwie Strony Sieci”.

 2. Wypadek drogowy w Ruchocinku

  We wtorek, 13 czerwca 2017 roku o godzinie 21:45 w Ruchocinku w gminie Witkowo doszło do zderzenia motocykla z motorowerem. Trzech uczestników wypadku trafiło do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku.

 3. Zaginęła 16-letnia Dorota Góralczyk. Policja prosi o pomoc

  Zaginęła 16-letnia Dorota Góralczyk z Gniezna. Dziewczyna wyszła z domu 31 maja 2017 roku i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Policja prosi o pomoc w jej odnalezieniu.

 4. Policjanci na festynie

  W środowe popołudnie na terenie boiska przedszkolnego przy ul. Konikowo w Gnieźnie odbył się festyn pod nazwą "Po góralsku na Konikowiu". Nie zabrakło na nim gnieźnieńskich policjantów.

 5. Zwłoki kobiety w wodzie

  Strażacy wyłowili z jeziora w Gnieźnie zwłoki kobiety. Policję zaalarmował przypadkowy mężczyzna, który zauważył zwłoki kobiety w Jeziorze Winiary.

 6. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 7. Szczęśliwy finał poszukiwań motocyklisty

  Wczoraj około 11:30 dyżurny gnieźnieńskiej Policji otrzymał zgłoszenie od mężczyzny, który przejeżdżając motocyklem przez powiat gnieźnieński wypadł z drogi, po czym wpadł do kanału. Poszkodowany powiedział, że znajduje się do pasa w wodzie, a z uwagi na odniesione obrażenia nie może się wydostać. Mężczyzna nie potrafił określić swojego położenia. Po telefonie służby rozpoczęły poszukiwania, które szczęśliwie zakończyły się odnalezieniem rannego motocyklisty 3 godziny później.

 8. Pożegnanie z mundurem

  Są w życiu takie chwile, kiedy przychodzi czas wytchnienia od zawodowego zgiełku dnia codziennego i właśnie taki moment nadszedł dla mł. asp. Adama Szczerby – dzielnicowego z Komisariatu Policji w Witkowie, który oficjalnie pożegnał się z mundurem.

 9. Podsumowanie Lednicy 2000

  Kilka interwencji, jeden nieletni zatrzymany z narkotykami, zatrzymany mężczyzna podejrzewany o kradzież plecaków - tak gnieźnieńscy policjanci podsumowali XXI Ogólnopolskie Spotkanie Młodych w miejscowości Pola Lednickie.

 10. Konkurs "Patrol Roku 2017"

  22 maja 2017 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie odbyły się zawody policjantów prewencji - Turniej Par Patrolowych "Patrol Roku 2017". W rywalizacji wzięli udział policjanci, którzy na co dzień pełnią służbę patrolową i interwencyjną. Pierwsze miejsce zajął sierż. Tomasz Jaszczak, który wspólnie z post. Pawłem Stajkowskim reprezentować będzie nasza jednostkę w finale wojewódzkim, który odbędzie się 7 czerwca br.