Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo KPP w Gnieźnie
Oficer Prasowy
Telefony KPP
Dzielnicowi
Prewencja
Wydział Ruchu Drogowego
Pomocne adresy i telefony
Jednostki Podległe
NSZZ Policjantów
Stowarzyszenie emerytów
Z życia Komendy
Prawa poszkodowanego
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
Przedmioty znalezione
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Mapa dojazdu do Komendy
mapka_maa_gnieno
mapka2_2.png
bip_logo
fundacja_pomocy_
Aktualności
Spotkanie "Doplacze niszczą życie" | Drukuj |
23.11.2015.

Przykładowy obrazPolicjant z Zespołu Prewencji Kryminalnej, Nieletnich wspólnie z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej spotykali się z uczniami Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 mieszczącego się przy ul. Sienkiewicza w Gnieźnie. Rozmowa dotyczyła projektu „Dopalacze niszczą życie”.

…więcej
 
Wypadek drogowy w Zieleniu w gminie Trzemeszno | Drukuj |
23.11.2015.

Przykładowy obrazW piątek, 20 listopada 2015 roku o godzinie 15:00 w miejscowości Zieleń w gminie Trzemeszno doszło do wypadku drogowego, w którym obrażeń ciała doznała kierująca i pasażer pojazdu.

…więcej
 
Konferencja Edukacja dla bezpieczeństwa | Drukuj |
20.11.2015.

Przykładowy obrazW auli I Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie odbyła się konferencja pod hasłem „Edukacja dla bezpieczeństwa: współpraca wojska i policji w budowie podstawy programowej”. Jej podstawowym celem była identyfikacja potrzeb programowych w odniesieniu do istniejących założeń realizowanego w ramach powszechnego systemu edukacji programu „Edukacja dla bezpieczeństwa”. Organizatorami konferencji były: Akademia Obrony Narodowej, Stowarzyszenie Ruch Wspólnot Obronnych, Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu, Kuratorium Oświaty w Poznaniu, a także Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie.

…więcej
 
Wyróżnieni za wzorową postawę | Drukuj |
19.11.2015.

Przykładowy obrazGnieźnieńscy policjanci referatu patrolowo – interwencyjnego sierż. Tomasz Sobecki i st. sierż. Maciej Miczyński zostali wyróżnieni za uratowanie w miniony weekend życia mężczyźnie, który zamierzał skoczyć z jednego z wiaduktów. W uroczystości uczestniczyli I Zastępca Komendanata Powiatowego Policji w Gnieźnie mł. insp. Mariusz Łozowiecki, dyrektor Wydziału Promocji i Kultury Dariusz Pajkert, dyrektor Spraw Obywatelskich i Wydziału Zarządzania Kryzysowego Marek Kosmala oraz kadra kierownicza gnieźnieńskiej komendy.

…więcej
 
Areszt za przestępstwa o charakterze pedofilskim | Drukuj |
19.11.2015.

Przykładowy obrazGnieźnieńscy policjanci zatrzymali 56-latka, któremu prokurator zarzuca popełnienie przestępstw o charakterze pedofilskim. Funkcjonariusze ustalili, że mieszkaniec Gniezna dopuścił się takich czynów również kilkanaście lat temu. Sąd tymczasowo aresztował już mężczyznę na okres trzech miesięcy. Za przestępstwa z udziałem małoletnich poniżej lat 15 grozi nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Zatrzymani za kradzież elementów metalowych | Drukuj |
18.11.2015.

Przykładowy obrazPolicjanci kryminalni z gnieźnieńskiej komendy wpadli na trop i zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 25 do 44 lat, którzy ukradli mienie o wartości prawie 20 tys. złotych z terenu jednej z gnieźnieńskich firm. Dodatkowo okazało się, że dwóch z podejrzanych ma na swoim koncie inne przestępstwo - włamanie do garażu jednej z miejscowych firm, z którego ukradli narzędzia ogrodnicze o wartości prawie 10 tys. złotych. Za kradzież i kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Podsumowanie działań "Truck - BUS" | Drukuj |
18.11.2015.

Przykładowy obrazWczoraj gnieźnieńscy policjanci przeprowadzili działania pod nazwą "Truck - BUS". Akcja została ukierunkowana na kierowców pojazdów ciężarowych oraz przewoźników wykonujących transport osób.

…więcej
 
KWP - Zapowiedź konferencji Edukacja dla bezpieczeństwa | Drukuj |
17.11.2015.

Przykładowy obrazKlasy mundurowe stały się w ostatnim czasie stałym elementem krajobrazu edukacyjnego w naszym kraju, systematycznie notującym wzrost liczby inicjatyw i chętnych do angażowania się zarówno po stronie młodzieży jak i rodziców i opiekunów. Wzrost ten ma na tyle stabilne podstawy by pokusić się o próbę usystematyzowania i wyznaczenia priorytetów dla instytucji zainteresowanych efektywnym rozwojem tej inicjatywy. Dlatego w dniach 19 i 20 listopada 2015 roku w Gnieźnie zaplanowana została konferencja pod hasłem: Edukacja dla bezpieczeństwa; Współpraca Wojska i Policji w budowie podstawy programowej, której celem podstawowym jest identyfikacja potrzeb programowych w odniesieniu do istniejących założeń realizowanego w ramach powszechnego systemu edukacji programu Edukacja dla bezpieczeństwa.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»