Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo KPP w Gnieźnie
Oficer Prasowy
Telefony KPP
Dzielnicowi
Prewencja
Wydział Ruchu Drogowego
Pomocne adresy i telefony
Jednostki Podległe
NSZZ Policjantów
Stowarzyszenie emerytów
Z życia Komendy
Prawa poszkodowanego
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
Przedmioty znalezione
Mapy zagrożeń
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Mapa dojazdu do Komendy
mapka_maa_gnieno
mapka2_2.png
bip_logo
fundacja_pomocy_
Aktualności
Uroczyste obchody Święta Policji | Drukuj |
15.07.2016.

Przykładowy obrazW piątek w sali sesyjnej starostwa powiatowego odbyły się uroczyste obchody Święta Policji. Udział w nich wzięli między innymi I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Piotr Mąka i pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie mł. insp. Przemysław Kozanecki oraz przedstawiciele władz powiatowych, miejskich i gminnych. Podczas uroczystości funkcjonariusze otrzymali nominacje na wyższe stopnie policyjne.

…więcej
 
Policjanci zatrzymali zuchwałego złodzieja rowerów | Drukuj |
15.07.2016.

Przykładowy obrazPolicjanci z Komisariatu Policji w Trzemesznie zatrzymali 42-latka. Mężczyzna w biały dzień włamał się do piwnicy i ukradł dwa rowery o wartości 1750 złotych. Następnie jeden sprzedał w Trzemesznie, drugi w miejscowości Rudki. W ten sposób uzyskane pieniądze przeznaczył na alkohol. Odzyskane w tym tygodniu jednoślady niebawem wrócą do właściciela. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Zatrzymany za uszkodzenie samochodu | Drukuj |
14.07.2016.

Przykładowy obrazPolicjanci referatu patrolowo – interwencyjnego zatrzymali 19-letniego mieszkańca Gniezna. Mężczyzna podejrzany jest o zniszczenie karoserii samochodu. Przestępstwo uszkodzenia mienia zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
32-latek poszukiwany listem gończym zatrzymany | Drukuj |
13.07.2016.

Przykładowy obrazPolicjanci kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie na terenie województwa kujawsko – pomorskiego zatrzymali poszukiwanego listem gończym. 32-letni mieszkaniec gminy Kiszkowo został przewieziony do policyjnego aresztu, skąd trafił do Zakładu Karnego.

…więcej
 
Przeczytaj, zanim podpiszesz! | Drukuj |
13.07.2016.

Przykładowy obrazGnieźnieńscy policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą prowadzą kilka dochodzeń dotyczących oszustw przy zawieraniu umów o świadczenie usług pośrednictwa finansowego na tzw. „osobę wspierającą”. Dlatego też apelują o dokładne czytanie przedłożonych dokumentów. Lepiej zastanów się kilka razy, zanim podpiszesz umowę kredytową.

…więcej
 
Gnieźnieńscy policjanci ćwiczyli z innymi mundurowymi | Drukuj |
13.07.2016.
Przykładowy obrazKilka dni temu w  Powidzu zostało przeprowadzone szkolenie z pozorowanym naruszeniem systemu ochrony. Wzięli w nim udział żołnierze z 33 Bazy Lotnictwa Transportowego, funkcjonariusze z Grupy Realizacyjnej gnieźnieńskiej komendy, Żandarmerii Wojskowej oraz innych sił mogących udzielić pomocy i wsparcia.
…więcej
 
Trzy miesiące aresztu za znęcanie się nad żoną | Drukuj |
12.07.2016.

Przykładowy obrazPolicjanci z Komisariatu Policji w Trzemesznie zatrzymali 58-latka podejrzewanego o znęcanie się nad swoją żoną. Mężczyzna w przeszłości był już notowany za to przestępstwo. Od dłuższego czasu wszczynał awantury domowe, wyzywał, szarpał i groził pozbawieniem życia żonie. Sąd Rejonowy w Gnieźnie zastosował wobec niego 3 miesięczny areszt. Przestępstwo znęcania się nad osobą najbliższą zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
BEZPIECZNE WAKACJE - bądźmy rozważnymi pieszymi | Drukuj |
12.07.2016.
Przykładowy obrazKierowca i pasażerowie w samochodzie są chronieni przez karoserię, kontrolowane strefy zgniotu oraz przez szereg urządzeń zwiększających bezpieczeństwo kierującego oraz pasażerów w razie wypadku: pasy bezpieczeństwa, kurtyny boczne, poduszki powietrzne, aktywne zagłówki. Pieszego nie chroni nic.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»