KPP Gniezno

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi

Najczęściej czytane

 1. Pożegnanie z mundurem

  Dziś w salce konferencyjnej odbyła się uroczystość pożegnania odchodzącej na emeryturę policjantki Zespołu Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii– asp. sztab. Małgorzaty Miłończyk.

 2. Pod okiem policyjnynch instruktorów szlifowali umiejętność jazdy na nartach

  Młodzież z klas o profilu policyjnym z III Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie w drugim tygodniu ferii wzięła udział w zimowym obozie narciarskim. Licealiści zjeżdżali na nartach ze stoków w Bukowinie Tatrzańskiej i Małym Cichym pod okiem instruktorów policyjnych. Wyjazd, który finansowo wsparło Starostwo Powiatowe w Gnieźnie nauczył młodzież nie tylko poruszania się na nartach, ale i przybliżył historię Podhala.

 3. Kolejne uratowane życie

  Policjanci referatu patrolowo - interwencyjnego z Gniezna zostali wezwani do jednego z budynków wielorodzinnych w Gnieźnie, gdzie w jednym z mieszkań miało dojść do próby samobójczej. Policjanci na miejscu zjawili się błyskawicznie i natychmiast ruszyli z pomocą mężczyźnie, który podciął sobie żyły. 41-latek silnie krwawił.

 4. Wypadek drogowy w Modliszewku

  W piątek, 10 marca 2017 roku około godziny 05:20 na drodze krajowej nr 5 w miejscowości Modliszewko w gminie Gniezno doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego 33-letni mieszkaniec powiatu żnińskiego odniósł ciężkie obrażenia ciała. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

 5. Policjanci zabezpieczyli dwie bomby lotnicze w lesie

  W rejonie kompleksu leśnego w Karczewku w gminie Kiszkowo, podczas spaceru znaleziono dwie bomby lotnicze z II wojny światowej. Niewybuch, do czasu przyjazdu patrolu saperskiego z Jednostki Wojskowej w Inowrocławia, zabezpieczali gnieźnieńscy policjanci.

 6. Życzenia z okazji Dnia Kobiet

  Wczorajszy Dzień Kobiet w gnieźnieńskiej komendzie, obchodziły nie tylko funkcjonariuszki, ale też pracownice cywilne. Najszczersze życzenia w imieniu swoim i kierownictwa złożył płci pięknej Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Przemysław Kozanecki wraz ze swoimi zastępcami. Komendanci życzyli wszystkim paniom dużo radości i pomyślności.

 7. Pomóżmy Marcie, żonie naszego kolegi z Piły

  Sebastian Jezior jest policjantem z Komendy Powiatowej Policji w Pile. Nasz kolega walczy o życie swojej żony i nienarodzonego dziecka. Marta, będąc w ciąży, dowiedziała się, że jest chora na nowotwór piersi. Z uwagi na stan, leczenie Marty jest żmudne i bardzo kosztowne. Jako policjanci w służbie zawsze możemy na siebie liczyć. Udowodnijmy, że poza nią nie jest inaczej!

 8. Tragedia podczas prac na gospodarstwie

  Do tragicznego wypadku doszło na terenie jednego z gospodarstw w Strzyżewie Kościelnym w gminie Gniezno. Podczas prac 600-kilowy przygniótł 63-letniego mężczyznę. W wyniku doznanych obrażeń poszkodowany poniósł śmierć na miejscu.

 9. Zamierzał popełnić samobójstwo. Uratowali go policjanci

  18-latek jest przytomny, trafił pod opiekę lekarzy. Funkcje życiowe przywrócili mu sierż. sztab. Karol Jarzyński i sierż. Paweł Konieczny - dwaj policjanci z Komisariatu Policji w Kłecku, którzy reanimowali go na miejscu zdarzenia. Dramatyczne sceny i walka o życie rozgrywały się wczoraj wieczorem.

 10. Policja szuka świadków wypadku w Modliszewku

  Gnieźnieńscy policjanci proszą o kontakt świadków wypadku drogowego, do którego doszło w piątek, 10 marca 2017 roku na drodze krajowej nr 5 w miejscowości Modliszewko w gminie Gniezno. Wtedy to, około godziny 05.20, kierowca nieznanego samochodu ciężarowego wyprzedził na podwójnych liniach ciągłych samochód marki Iveco Daily oraz inny pojazd, a kierowca audi jadąc z przeciwnego kierunku chcąc uniknąć z nim czołowego zderzenia odniósł ciężkie obrażenia ciała.