KPP Gniezno

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda

Najczęściej czytane

 1. Pilotowali auto z rodzącą kobietą

  Policjanci z Komisariatu Policji w Trzemesznie będąc służbowo na terenie Poznania wykonali niecodzienny, ale niezwykle pilny pilotaż. Umożliwili błyskawiczne dotarcie do szpitala rodzącej kobiecie. Kilka minut później na świat przyszła jej córeczka.

 2. Wypadek drogowy w Gnieźnie

  W niedzielę, 12 lutego 2017 roku o godzinie 22:30 na ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie doszło do wypadku drogowego w którym obrażeń ciała doznał 35-letni gnieźnianin. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

 3. Dzielnicowi pracują w nowej formule

  Instytucja dzielnicowego, obok odtwarzania posterunków Policji oraz wdrożenia Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, stanowi jeden z trzech najważniejszych elementów uspołeczniania pracy Policji. Działania te realizowane są w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas”.

 4. Wypadek drogowy w Sroczynie w gminie Kiszkowo

  W czwartek, 26 stycznia 2017 roku o godzinie 6:00 w Sroczynie w gminie Kiszkowo doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego kierowca z obrażeniami ciała został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Poznaniu. Uszkodzona została konstrukcja budynku gospodarczego w który uderzyło auto. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

 5. Odprawa roczna gnieźnieńskich policjantów

  W sali sesyjnej Starostwa Powiatowego odbyła się narada roczna gnieźnieńskich policjantów z udziałem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu nadinsp. Tomasza Trawińskiego, starosty gnieźnieńskiego Beaty Tarczyńskiej, Prezydenta Gniezna Tomasza Budasza, Komendanta Powiatowego mł. insp. Przemysława Kozaneckiego, jego zastępców, kadry kierowniczej, policjantów i pracowników cywilnych oraz zaproszonych gości.

 6. "Dzień odblasków"

  „Dzień odblasków” to przedsięwzięcie, które wywodzi się z Norwegii. Jednym z elementów projektu, jest promowania używania elementu odblaskowych przez pieszych, zwłaszcza najmłodszych użytkowników dróg. Gnieźnieńscy policjanci podczas dzisiejszej służby rozdali odblaski dzięki którym najmłodsi niechronieni uczestnicy ruchu drogowego są bezpieczniejsi.

 7. Konkurs "Dwie strony sieci"

  Zapraszamy do wzięcia udziału w dwóch konkursach, których celem jest stworzenie utworu artystycznego

 8. Gratulacje dla policjantów z Trzemeszna

  W starostwie powiatowym władze Powiatu Gnieźnieńskiego podziękowały funkcjonariuszom z Trzemeszna za niecodzienną akcję. Do zdarzenia doszło kilka dni temu w Poznaniu.

 9. Najmłodsi uczyli się zasad bezpieczeństwa

  Gnieźnieńska policjantka i strażnicy miejscy spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej "Rodzice - Dzieciom". Głównym tematem spotkania było bezpieczeństwo na drodze oraz w trakcie nadchodzących ferii zimowych.

 10. KGP - Rusza konkurs plastyczny w ramach kampanii pn. "WSPÓLNIE DLA BEZPIECZEŃSTWA NA STOKU"

  Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji zainicjowało kampanię informacyjno-edukacyjną na rzecz poprawy bezpieczeństwa na zorganizowanych terenach narciarskich pn. „Wspólnie dla bezpieczeństwa”. Celem przedsięwzięcia jest promowanie odpowiedzialnych postaw narciarzy i snowboardzistów, poszerzenie wiedzy na temat odpowiedzialności prawnej związanej z naruszeniem przepisów obowiązujących na stokach oraz upowszechnianie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej.