KPP Gniezno

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Asy bezpieczeństwa
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Pożegnanie z mundurem

  W czwartek 27 kwietnia 2017 roku Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie mł. insp. Przemysław Kozanecki oraz kadra kierownicza, policjanci i pracownicy komendy pożegnali swoją koleżankę asp. sztab. Emilię Maciejewską, która po ponad 25 latach służby odeszła na zasłużoną emeryturę.

 2. Tragiczny wypadek w Zieleniu

  W piątek, 5 maja 2017 roku o godzinie 2:20 w miejscowości Zieleń w gminie Trzemeszno doszło do tragicznego wypadku. Samochód osobowy marki Kia Ceed uderzył w przydrożne drzewo. Auto spłonęło. Kierowca poniósł śmierć na miejscu.

 3. Tragedia na torach

  Do tragedii doszło w pobliżu przejazdu kolejowego w Wymysłowie. Pod kołami pociągu zginęła kobieta. Najprawdopodobniej było to samobójstwo.

 4. Nowy odcinek S-5 otwarty

  Dzisiaj nastąpiło oficjalne otwarcie ponad 18-kilometrowego odcinka drogi S-5. Przed godziną 12:00 na obwodnicę wjechały pierwsze samochody.

 5. Wizyta dzieci w komendzie

  Policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie odwiedziły dzieci z klasy pierwszej Szkoły Podstawowej "Porkom". Dzięki wizycie i mł. asp. Agnieszce Franckiewicz uczniowie mieli okazję poznać pracę funkcjonariuszy oraz z bliska zobaczyć sprzęt wykorzystywany w codziennej służbie.

 6. Policjanci odzyskali Mercedesa o wartości 130 tys. zł

  Policjanci z Gniezna zatrzymali 21-letniego kierowcę i odzyskali Mercedesa o wartości 130 tysięcy złotych przywłaszczonego z wypożyczalni samochodów na terenie Szwecji. Mężczyzna usłyszał zarzut paserstwa. Przestępstwo to zagrożone jest kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 7. Wypadek w Myślęcinie

  W niedzielę, 30 kwietnia 2017 roku około godziny 16:15 w Myślęcinie koło Gniezna na skrzyżowaniu dróg doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku wypadku jedna osoba w wyniku poniesionych obrażeń zmarła w szpitalu. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku.

 8. Szczęśliwy finał poszukiwań 42-latka

  Gnieźnieńscy policjanci po kilku godzinach poszukiwań odnaleźli 42-letniego gnieźnianina, którego zaginięcie tego samego dnia zostało zgłoszone przez członka rodziny. Zaginiony przebywał w lesie między Gnieznem a Cielimowem. Poszukiwania, w których uczestniczyło około 50 policjantów z psem, strażacy i dziennikarz portalu gniezno112.pl z dronem trwały kilka godzin.

 9. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 10. Amfetamina pod siedzeniem samochodu

  Gnieźnieńscy policjanci kryminalni zatrzymali 20-letniego mieszkańca powiatu radziejowskiego, który odpowie za posiadanie znacznej ilości środków psychotropowych. Mężczyzna wpadł w ręce stróżów prawa w chwili, gdy przewoził narkotyki samochodem. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad pół kilograma amfetaminy. Zatrzymany decyzją Sądu Rejonowego w Gnieźnie został tymczasowo aresztowany.