KPP Gniezno

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Asy bezpieczeństwa
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Kontrolowali punkty skupu złomu

  Gnieźnieńscy dzielnicowi wspólnie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei prowadzili dzisiaj kontrole punktów skupu złomu. Są one dokonywane sukcesywnie w związku z kradzieżami elementów infrastruktury kolejowej.

 2. Pożegnanie z mundurem

  Każde pożegnanie ze służbą jest w gnieźnieńskiej komendzie momentem szczególnym, bo na emeryturę odchodzi przecież kolega, z którymi spędziło się kawał życia. Dzisiaj miało miejsce uroczyste pożegnanie odchodzącego na emeryturę st. asp. Sławomira Michałowicza kierownika Referatu Patrolowo- Interwencyjnego.

 3. Oddawali krew

  4 marca 2018 roku w Kiszkowie została przeprowadzona zbiórka krwi pod hasłem "Ratowanie życia mamy we krwi" oraz „spoKREWnieni służbą” dla uczczenia Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

 4. Dzień kobiet w gnieźnieńskiej komendzie

  Choć policjant to zawód nadal zdominowany przez mężczyzn, to w szeregach Policji nie brakuje kobiet. I to właśnie dla nich, w tym szczególnym dniu jakim jest Międzynarodowy Dzień Kobiet, w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie zorganizowano specjalne spotkanie. Najszczersze życzenia w imieniu swoim i kierownictwa złożył płci pięknej szef gnieźnieńskich policjantów mł. insp. Przemysław Kozanecki wraz ze swoim zastępcą i naczelnikami. Komendant życzył wszystkim paniom dużo radości i pomyślności.

 5. Uszkodził drzwi. Kto rozpoznaje sprawcę?

  Gnieźnieńscy policjanci poszukują mężczyzny, którego zarejestrowały kamery monitoringu. Na nagraniu widać jak wybija szybę w drzwiach wejściowych do budynku. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę z nagrania, prosimy o kontakt z Policją.

 6. Wynik naboru

  Wynik naboru na stanowisko sekretarki w Komisariacie Policji w Czerniejewie.

 7. Ogłoszenie o pracę

  Ogłoszenie na stanowisko sekretarki.

 8. Patrol z military police

  W ostatnim czasie, w związku ze zwiększoną ilością wojsk amerykańskich na terenie powiatu gnieźnieńskiego z inicjatywy wydziału ruchu drogowego pojawiły się nowe trzyosobowe patrole. W ich skład wchodzi policjant drogówki, żandarm wojskowy i żołnierz amerykański - military police.

 9. Bezpieczni w czasie ferii

  Dzieci uczestniczące w półkoloniach w Szkole Podstawowej nr 9 w Gnieźnie odwiedziły Komendę Powiatową Policji w Gnieźnie. Mili goście nie tylko zwiedzali, ale przede wszystkim dzieci dowiedziały się o tym, jak dbać o swoje bezpieczeństwo.

 10. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.