KPP Gniezno

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Asy bezpieczeństwa
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 2. Dwa zarzuty i areszt za napad na taksówkarza

  Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 22-latek z Gniezna. Prokuratura zarzuca mu, że we wtorek nad ranem napadł na jednego z miejscowych taksówkarzy, ranił go nożem powodując powierzchowną ranę o długości 3,5 cm na szyi. Następnie sprawca odwiózł pokrzywdzonego do szpitala. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 3. Informacja o efektach działań "NURD"

  W bieżących dniach na drogach powiatu gnieźnieńskiego przeprowadzana jest akcja pod kryptonimem "NURD". Oto jej wyniki z dnia 28 czerwca 2017 roku.

 4. Gnieźnieńska policjantka po służbie zatrzymała pijanego kierowcę

  Gnieźnieńska policjantka z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą sierż. sztab. Kinga Kasprzyk – Wrzosek przejeżdżając po służbie przez Witkowo zatrzymała nietrzeźwego kierowcę, który spowodował kolizję drogową. Funkcjonariuszka widząc zachowanie 21-latka od razu podjęła decyzję o uniemożliwieniu mu dalszej jazdy.

 5. Wakacje czas zacząć

  Młodzież uczęszczająca do III Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Gnieźnie uroczyście zakończyła Rok Szkolny 2016/2017. Pośród młodzieży byli obecni uczniowie klas o profilu policyjnym, którzy cieszyli się z osiągniętych wyników i otrzymanych okolicznościowych nagród...

 6. Znaleziono rower górski

  Policja gnieźnieńska poszukuje właściciela, roweru typu górskiego

 7. Nowe urządzenia do badania trzeźwości

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie otrzymali trzy nowe urządzenia do badania trzeźwości – 2 sztuki o nazwie AlcoBlow i 1 alkomat A2.0/04. Urządzenia zostały uroczyście przekazane przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Poznaniu w obecności władz miasta.

 8. Zmiana organizacji ruchu. Dojazd do Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie

  Do 3 września 2017 r. zmieniona została organizacja ruchu. Dojazd do Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie, odbywa się przez Rybakówkę, natomiast wyjazd zostaje na dotychczasowych zasadach.

 9. Kolejne niewybuchy znalezione w lesie

  W niedzielny wieczór jeden z mieszkańców powiadomił gnieźnieńską komendę o znalezieniu w lesie metalowego przedmiotu wystającego z ziemi, przypominającego pocisk artyleryjski.

 10. Pożegnanie z mundurem

  Są w życiu takie chwile, kiedy przychodzi czas wytchnienia od zawodowego zgiełku dnia codziennego i właśnie taki moment nadszedł dla mł. asp. Adama Szczerby – dzielnicowego z Komisariatu Policji w Witkowie, który oficjalnie pożegnał się z mundurem.