KPP Gniezno

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Asy bezpieczeństwa
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Kolejny kierowca stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości

  Kierowca pojazdu marki Audi A6 stracił prawo jazdy za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym. Tym razem policjanci zatrzymali uprawnienia 22-letniemu mieszkańcowi Wągrowca. Kierujący audi wjechał do miejscowości Polska Wieś z prędkością 106 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h.

 2. Odznaczenia związkowe podczas Narodowego Święta Niepodległości

  W związku z obchodami Narodowego Święta Niepodległości, które obchodzone jest 11 listopada w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie wręczono odznaczenia, medale i listy gratulacyjne dla policjantów związkowców NSZZ Policjantów w Gnieźnie.

 3. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 4. Policjanci ustalają przyczyny śmierci mężczyzny

  Policjanci z Gniezna wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono w na terenie pustostanu w miejscowości Wełnica koło Gniezna. Prokurator zarządził sekcję zwłok, która odpowie co było przyczyną śmierci. Śledczy prowadzą czynności identyfikacyjne w celu ustalenia jego tożsamości.

 5. Ujął pijanego kierowcę

  Kierowca chevroleta, mieszkaniec gminy Gniezno, nie krył zdziwienia, gdy patrzył na manewry, jakie wykonywał pijany właściciel mazdy. Gdyby nie to, że zjechał swoim samochodem na pobocze doszłoby do wypadku. Postanowił działać i ująć drogowego pirata, zanim dojdzie do nieszczęścia.

 6. Trzy areszty za pobicie

  Na trzy miesiące trafili do aresztu trzej mężczyźni w wieku od 23 do 31 lat podejrzani o udział w pobiciu do którego doszło w Trzemesznie. Wobec czwartego Sąd Rejonowy w Gnieźnie zastosował policyjny dozór. Sprawcom grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 7. Podziękowania dla pracowników cywilnych

  W gnieźnieńskiej komendzie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Służby Cywilnej, przypadającego 11 listopada. Z tej okazji podziękowania za pracę i najlepsze życzenia złożyli pracownikom Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Przemysław Kozanecki oraz jego I zastępca nadkom. Sławomir Sikorski.

 8. Wszystkich Świętych - zmiana organizacji ruchu

  Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie informuje o planowanych zmianach w organizacji ruchu drogowego oraz spodziewanych utrudnieniach na drogach związanych z Dniem Wszystkich Świętych.

 9. Podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej odwiedzili policjantów

  Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Gnieźnie odwiedzili gnieźnieńską komendę. Głównym tematem spotkania oprócz zwiedzania jednostki była profilaktyka bezpieczeństwa pieszych uczestników ruchu drogowego.

 10. Wypadek drogowy w Gnieźnie

  W dniu 10 listopada 2017 roku o godzinie 20:30 na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego w Gnieźnie doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Jednym z nich kierowała nietrzeźwa mieszkanka Gniezna. Kobieta i kierujący drugim autem z poważnymi obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.