KPP Gniezno

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Asy bezpieczeństwa
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Ochrona prawna funkcjonariuszy

Najczęściej czytane

 1. Gniezno - Odsłonięcie tablicy pamiątkowej kom. Józefa Wróblewskiego

  Przed Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie odsłonięto tablicę upamiętniającą komisarza Józefa Wróblewskiego. W latach 1938-1939 był Kierownikiem Komisariatu Policji Państwowej w Gnieźnie, ostatnim przedwojennym komendantem w tym mieście. Za wojskową i policyjną służbę był wielokrotnie odznaczany. Dla dobra Ojczyzny, poświęcił to co najcenniejsze – życie.

 2. Dbamy o bezpieczeństwo podczas Świąt Wszystkich Świętych

  Podobnie jak w poprzednich latach, tak i w tym roku gnieźnieńscy policjanci prowadzić będą działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa odwiedzających miejscowe cmentarze. Przypominamy, by wszystkie osoby, które będą odwiedzać groby najbliższych, czy je sprzątać, zachowały ostrożność. W okresie Wszystkich Świętych nasilają się kradzieże zarówno na cmentarzach, jak i w ich okolicy. Sprzątając groby należy pamiętać o zabezpieczeniu swoich torebek, telefonów i innych wartościowych przedmiotów przed złodziejem.

 3. Organizacja ruchu na Wszystkich Świętych

  Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie informuje o planowanych zmianach w organizacji ruchu drogowego oraz spodziewanych utrudnieniach na drogach związanych z Dniem Wszystkich Świętych.

 4. Oferta pracy

  Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie ogłasza nabór na stanowisko starszego technika w Zespole Prezydialnym.

 5. Dziennikarka pomogła w zatrzymaniu pijanego kierowcy

  Dzięki szybkiej reakcji dziennikarki, która była w kontakcie się z oficerem dyżurnym, policjanci zatrzymali pijanego kierowcę, jeżdżącego volkswagenem po ulicach Gniezna. W ten sposób udało się zapobiec potencjalnej tragedii na drodze.

 6. Narkotyki w oplu! Policjanci mieli dobre przeczucie

  Podczas patrolu policjanci z Trzemeszna zwrócili uwagę na zaparkowany samochód marki opel. W środku znajdowało się dwóch mężczyzn i narkotyki. Przeczucia funkcjonariuszy okazały się prawdziwe. Mężczyźni posiadali przy sobie marihuanę.

 7. Gnieźnieńska drogówka ma nowego zastępcę naczelnika

  Asp. sztab. Piotr Kędzierski został zastępcą naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego w Gnieźnie. Rozkaz o mianowaniu wręczył mu dzisiaj komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie insp. Przemysław Kozanecki.

 8. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 9. Powiatowe obchody Święta Policji

  Na placu Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie 9 sierpnia 2019 r. miała miejsce uroczysta gala z okazji Święta Policji. Było to święto szczególne, gdyż w tym roku świętujemy 100 rocznicę Powstania Policji Państwowej. Za trud włożony w zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego regionu policjanci odebrali odznaczenia i awanse na wyższe stopnie i stanowiska. Zostały również wręczone medale za zasługi na rzecz NSZZ Policjantów oraz Wielkopolskiej Policji, a także wyróżnienia dla pracowników cywilnych. W obchodach święta uczestniczyli m.in. parlamentarzyści, samorządowcy z całego powiatu gnieźnieńskiego, przedstawiciele instytucji państwowych i środowisk mundurowych.

 10. Oferta pracy

  Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie poszukuje kandydatów na stanowisko starszego inspektora do spraw BHP.