KPP Gniezno

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Ochrona prawna funkcjonariuszy

Najczęściej czytane

 1. Wysoka kara za złamanie zasad kwarantanny

  Karę administracyjną w wysokości 5 tysięcy złotych muszą zapłacić dwaj mieszkańcy Gniezna, którzy złamali zasady kwarantanny. Kara podlega natychmiastowej wykonalności z momentem doręczenia i powinna być zapłacona w terminie 7 dni. Za złamanie kwarantanny grozi obecnie nawet 30 tysięcy złotych grzywny.

 2. #GaszynChellenge - gnieźnieńscy policjanci wsparli leczenie Zosi

  Akcja strażaków ochotników z Gaszyna #GaszynChallenge swoim zasięgiem już rozprzestrzeniła się na terenie całej Polski. Włączają się w nią kolejnie instytucje. Zasady są bardzo proste, nominowane osoby lub przedstawiciele instytucji muszą wykonać 10 pompek, wpłacić minimum 5 zł na rzecz dzieci chorych na SMA lub w łatwiejszej wersji nie zrobić pompek, ale wpłacić minimum 10 zł. Każdy, kto ukończy wyzwanie, nominuje kolejne przynajmniej trzy osoby lub instytucje, które mają 48 godzin na podjęcie i wykonanie zadania.

 3. Znaleźli narkotyki warte 4 miliony złotych

  Policjanci z Gniezna i Czerniejewa zlikwidowali plantację konopi indyjskich. Zabezpieczyli prawie 3800 krzewów tej odurzającej rośliny. Niektóre miały ponad 2 metry wysokości. Czarnorynkowa wartość narkotyków wynosi około 4 milionów złotych.

 4. Kolejne narkotyki nie trafią na rynek

  Policjanci z Komisariatu w Witkowie zatrzymali 20-latka podejrzanego o posiadanie środków psychoaktywnych. W trakcie przeszukania jego mieszkania zabezpieczyli ponad 260 gramów środków odurzających. Mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd Rejonowy w Słupcy zastosował wobec witkowianina tymczasowy środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztowania.

 5. Usłyszał ponad 280 zarzutów

  Praca operacyjna i wykonanie szeregu czynności procesowych przez gnieźnieńskich policjantów zajmujący się przestępczością gospodarczą doprowadziły do ponownego zatrzymania 24-letniego mieszkańca powiatu poznańskiego. Mężczyzna podejrzany o liczne przestępstwa, głównie podrobienia recept na lek zawierający morfinę i oszustw, usłyszał już 283 prokuratorskie zarzuty. Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

 6. Funkcjonariusze błyskawicznie ustalili sprawcę kradzieży

  Policjanci z komisariatu w Czerniejewie dowiedzieli się, że z jednego mieszkań w Czerniejewie zginęły pieniądze. Mundurowi odzyskali szybko skradzioną gotówkę. 21-latkowi przedstawili zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

 7. Oferta pracy

  Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie ogłasza nabór na stanowisko starszego technika w Zespole Prezydialnym.

 8. Wypadek w Szczytnikach Czerniejewskich

  W poniedziałek, 8 czerwca, około godziny 20:13 w Szczytnikach Czerniejewskich, na skrzyżowaniu drogi krajowej numer 15 i drogi powiatowej numer 2158 doszło do wypadku, w którym jeden z uczestników doznał poważnych obrażeń ciała. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

 9. Cieżarówka uderzyła w barierę

  Ciągnik siodłowy marki DAF wraz z naczepą uderzył w barierę energochłonną na ul. Poznańskiej w Gnieźnie.

 10. Komunikat

  Uwaga! Zapoznaj się z komunikatem Policji.