KPP Gniezno

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Asy bezpieczeństwa
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Ochrona prawna funkcjonariuszy

Najczęściej czytane

 1. Gnieźnieńska drogówka ma nowego zastępcę naczelnika

  Asp. sztab. Piotr Kędzierski został zastępcą naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego w Gnieźnie. Rozkaz o mianowaniu wręczył mu dzisiaj komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie insp. Przemysław Kozanecki.

 2. Pomyśl zanim usiądziesz za kierownicą, czyli dziecko bezpieczne na drodze

 3. Nabór na stanowisko pracownik obsługi gospodarczej KP Kłecko

  Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie ogłasza nabór na stanowisko pracownika obsługi gospodarczej Komisariatu Policji w Kłecku.

 4. Kom. Rafał Chełmikowski komendantem w Witkowie

  Komisarz Rafał Chełmikowski został powołany na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Witkowie. W uroczystości, która odbyła się dzisiaj w komisariacie, oprócz przedstawicieli policji, udział wzięli samorządowcy z gmin, na terenie których pracują policjanci z komisariatu w Witkowie - burmistrz gminy i miasta Witkowo Marian Gadziński i wójt gminy Niechanowo Szymon Robaszkiewicz.

 5. Bezpiecznie przez pasy do pierwszej klasy

  Od poniedziałku, 16 września 2019 roku trwa akcja gnieźnieńskich policjantów "Bezpiecznie przez pasy do pierwszej klasy". W zajęciach uczestniczyli już uczniowie klas pierwszych ze Szkoły Podstawowej nr 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10 i 12 w Gnieźnie.

 6. Mili goście na Posterunku w Fałkowie

  W dniu 23 września 2019 roku Posterunek Policji w Fałkowie odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 1 w Fałkowie. Maluchy zwiedziły posterunek natomiast mł. asp. Marcin Drzewiecki rozmawiał z dziećmi na temat bezpieczeństwa oraz opowiedział o pracy policjanta. Ogromną satysfakcję przedszkolakom sprawił radiowóz z włączonymi sygnałami błyskowymi i dźwiękowymi. Na koniec dzieci otrzymały słodki upominek.

 7. Policyjni antyterroryści odbili autobus z rąk terrorystów. W ramach ćwiczeń

 8. Bezpieczny powrót z wakacji

 9. Policja dla ekologii i bezpieczeństwa

  Gnieźnieńscy policjanci włączyli się w akcję Miasta Gniezna skierowaną do seniorów i najmłodszych pod nazwą "Bezpieczny senior/ bezpieczne dziecko na drodze – w ruchu pieszym i rowerowym". Na gnieźnieńskim Rynku funkcjonariusze uświadamiali rowerzystom i pieszym, jak zgodnie z zasadami prawidłowo i bezpiecznie poruszać się po drodze.

 10. Powiatowe obchody Święta Policji

  Na placu Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie 9 sierpnia 2019 r. miała miejsce uroczysta gala z okazji Święta Policji. Było to święto szczególne, gdyż w tym roku świętujemy 100 rocznicę Powstania Policji Państwowej. Za trud włożony w zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego regionu policjanci odebrali odznaczenia i awanse na wyższe stopnie i stanowiska. Zostały również wręczone medale za zasługi na rzecz NSZZ Policjantów oraz Wielkopolskiej Policji, a także wyróżnienia dla pracowników cywilnych. W obchodach święta uczestniczyli m.in. parlamentarzyści, samorządowcy z całego powiatu gnieźnieńskiego, przedstawiciele instytucji państwowych i środowisk mundurowych.