KPP Gniezno

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Asy bezpieczeństwa
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Ukradł rzeźbę Św. Franciszka – jest w rękach policjantów

  Policjanci z Poznania oraz Gniezna zatrzymali sprawcę kradzieży XVIII-wiecznej rzeźby Św. Franciszka. Do zdarzenia doszło kilka dni temu w Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej. W domu zatrzymanego policjanci znaleźli kilkadziesiąt sakraliów, które najprawdopodobniej również zostały skradzione.

 2. Tragiczny wypadek na trasie Gniezno - Trzemeszno

  W dniu 6 września 2017 roku o godzinie 21.25 na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Jankówko w gminie Gniezno doszło do wypadku drogowego z udziałem trzech samochodów osobowych: Fiata Seicento, Volkswagena, Sharan i Volkswagena Passat. W wyniku tego zdarzenia pomimo przeprowadzenia akcji reanimacyjnej śmierć poniósł 30-letni mieszkaniec miejscowości Olecko. Policja ustala przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku

 3. Pomagają również policjanci

  Na terenie Gniezna w wyniku burzy doszło do zerwania dachów oraz powaleń drzew na drogi, w lasach, parkach, skwerach. Wystąpiły lokalne podtopienia piwnic, z uwagi na zerwrane linie energetyczne nastąpił czasowy brak w dopływie prądu. W akcję sprzątania miasta włączyli się mieszkańcy oraz poza godzinami służby policjanci, którzy wraz ze strażakami i strażnikami miejskimi uporządkowali Skwer im. Miasta Speyer.

 4. Dex - nowy pies gnieźnieńskiej policji

  W szeregi gnieźnieńskiej policji wstąpił „nowy funkcjonariusz”. Został nim owczarek holenderski. Dex, bo tak wabi się czworonóg jest typowym psem patrolowo-tropiącym. Od końca lipca pełni służbę ze swoim przewodnikiem. Jego głównym zadaniem będzie tropienie przestępców i szukanie zaginionych osób.

 5. I RAJD ROWEROWY

  W minioną sobotę odbył się I Rajd Rowerowy funkcjonariuszy i pracowników komendy. Uczestnicy rajdu spędzili miło czas na wspólnych rozmowach oraz wymianie wrażeń.

 6. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 7. Jesteś świadkiem tego zdarzenia? Skontaktuj się z Policją

  Policjanci proszą o pilny kontakt świadków wypadku drogowego, do którego doszło w piątek, 28 lipca 2017 po godzinie 9:00 na ul Pustachowskiej w Gnieźnie. W wyniku zderzenia forda fiesty z oplem corsa śmierć poniosła pasażerka forda.

 8. Studenci w komendzie

  Młodzież akademicka z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu studiująca na kierunku Gospodarka Przestrzenna uczestniczyła w okolicznościowym spotkaniu na temat charakterystyki popełnianych przestępstw na terenie miasta i powiatu gnieźnieńskiego.

 9. Wypadek drogowy w Gnieźnie

  W sobotę, 19 sierpnia 2017 roku około godziny 7:30 na ul. Lecha w Gnieźnie kierujący samochodem osobowym z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w przydrożne drzewo.

 10. Tragiczny wypadek w okolicy Niechanowa

  W niedzielę, 3 września br. o godzinie 21:40 na trasie Niechanowo – Karsewo kierująca samochodem osobowym potrąciła nie posiadającego elementów odblaskowych pieszego, który wskutek doznanych obrażeń zmarł na miejscu. Policja ustala okoliczności i przyczyny wypadku.