KPP Gniezno

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Asy bezpieczeństwa
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych o profilu policyjnym

  W auli Kolegium Europejskiego odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas maturalnych, w tym o profilu policyjnym III Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Gnieźnie. W uroczystości uczestniczyli rodzice, nauczyciele i zaproszeni goście. Jednym z nich był I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie nadkom. Sławomir Sikorski.

 2. Poważny wypadek z udziałem motocyklisty

  W niedzielę, 22 kwietnia 2018 roku kilka minut po 15:00 na drodze krajowej nr 15, w miejscowości Kosowo w gminie Czerniejewo motocyklista jadąc na jednym kole uderzył w drzewo. Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami został przewieziony karetką pogotowia do szpitala w Gnieźnie. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

 3. Pożegnanie z mundurem

  Są w życiu takie chwile, kiedy przychodzi czas wytchnienia od zawodowego zgiełku dnia codziennego i właśnie taki moment nadszedł dla asp. sztab. Teresy Powroźnik. W poniedziałek, 30 kwietnia 2018 roku oficjalnie pożegnała się z mundurem.

 4. Tragiczny wypadek w Jankowie Dolnym

  W czwartek, 19 kwietnia 2018 roku o godzinie 14:00 w miejscowości Jankowo Dolne doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego.

 5. Wypadek drogowy w Niechanowie

  Dzisiaj (30.04.2018), kilka minut po północy w Niechanowie doszło do poważnego wypadku drogowego. Kierujący motocyklem najechał na leżącego na jezdni młodego mężczyznę. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku.

 6. Zmarł Adam Mendala, były Komendant Komisariatu Policji w Kłecku.

  W poniedziałek 14 maja 2018 r. w godzinach wieczornych zmarł podinspektor (w stanie spoczynku) Adam Mendala, były Komendant Komisariatu Policji w Kłecku, miał 54 lata.

 7. Policjanci zapobiegli tragedii

  Dzięki gnieźnieńskim funkcjonariuszom drogówki nie doszło do tragedii. W ostatniej chwili auto jadące przed nimi, a zaraz potem oni sami ominęli leżącego na jezdni 55-letniego mężczyznę, po czym zatrzymali auto. Za radiowozem jechały dwa TIR-y, które najprawdopodobniej nie uniknęłyby najechania na pieszego.

 8. Pijani kierowcy na drogach. Rekordzista miał 3 promile

  Pięciu kierowców na podwójnym gazie zatrzymali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie podczas minionego weekendu. Rekordzista miał 3 promile alkoholu. Dodatkowo stróże prawa zatrzymali kierowcę motoroweru posiadającego sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

 9. Pokaz z udziałem psów policyjnych

  Wzbudzają respekt, są nieocenionym przyjacielem człowieka, ale i znakomitą pomocą w służbie. Mowa o dwóch policyjnych psach do zadań specjalnych, które ostatnio w towarzystwie swoich przewodników odwiedziły Językowe Przedszkole Prymus.

 10. Zapalił racę na meczu, dostał stadionowy zakaz i dozór policji

  Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali 24-letniego mieszkańca Piły, który podczas niedzielnego meczu żużlowego odbywającego się w Pierwszej Stolicy Polski złamał przepisy ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych wnosząc na stadion racę świetlną. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, może mu grozić kara do 5 lat więzienia.