Klasy mundurowe w Kiekrzu - Aktualności - KPP Gniezno

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Klasy mundurowe w Kiekrzu

Data publikacji 08.12.2017

Młodzież z III LO w Gnieźnie z klas o profilu policyjnym brała udział w warsztatach mających na celu kształtowanie ich charakteru, osobowości oraz przemyśleń idących w kierunku przyszłego zawodu i służby w Policji.

 

W dniach od 6 do 7 grudnia 2017 roku odbyła się kolejna edycja obozu-warsztatu dla młodzieży klas o profilu policyjnym. Uczniowie przebywali w Klubie Sportowym Navigare w Poznaniu nad Jeziorem Kierskim.

Młodzież z trzeciej klasy III Liceum Ogólnokształcącego w obecności swojego wychowawcy pana Krzysztofa Kosickiego i profilaktyka społecznego st. asp. Krzysztofa Sochy z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie mogła uczestniczyć w licznych wykładach i zajęciach praktycznych, między innymi jak prawidłowo przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, by zostać przyjętym do służby. Uczniowie angażowali się w zajęcia z psychologami, funkcjonariuszami i pracownikami policji. W czasie warsztatów mogli poznać swój charakter i osobowość oraz umiejętność współpracy w grupie. Grupa gnieźnieńskiej młodzieży z III LO w Gnieźnie przez prowadzących zajęcia została bardzo wysoko oceniona pod kątem poziomu swojej wiedzy i postawy młodych ludzi.