Nowy Naczelnik Wydziału Prewencji - Aktualności - KPP Gniezno

Aktualności

Nowy Naczelnik Wydziału Prewencji

Data publikacji 09.03.2021

Dzisiaj w gnieźnieńskiej komendzie odbyło się spotkanie związane z delegowaniem na stanowisko Naczelnika Wydziału Prewencji. Został nim podinsp. Krzysztof Przybyła, który dotychczas pełnił funkcję Komendanta Komisariatu Policji w Kłecku. Rozkaz personalny nowemu naczelnikowi wręczył Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie insp. Przemysław Kozanecki.

 

Dzisiaj w siedzibie gnieźnieńskiej Policji odbyło się spotkanie, podczas którego podisnp. Krzysztof Przybyła, który dotychczas był komendantem Komisariatu Policji w Kłecku został delegowany do czasowego pełnienia służby na stanowisku Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Zastąpił on na tym stanowisku podinsp. Roberta Reckiego, która objął funkcję Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie.

Rozkaz o delegowaniu odczytała asp. sztab. Maria Łachajczak, specjalista do spraw kadrowych, a wręczył Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie insp. Przemysław Kozanecki życząc nowemu naczelnikowi sukcesów na nowym stanowisku.

Podinsp. Krzysztof Przybyła służbę w Policji rozpoczął w 1992 roku początkowo w Oddziałach Prewencji KWP w Poznaniu. Od 1995 roku związany jest z gnieźnieńską jednostką. Podczas swojej kariery pracował w Zespole Dyżurnych, Komisariacie Policji w Łubowie, Kiszkowie, Czerniejewie, w Wydziale Kryminalnym KPP w Gnieźnie, na stanowisku dyżurnego. W 2016 roku objął stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Kłecku. Z dniem 9 marca 2021 roku został delegowany na stanowisko Naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Gnieźnie.

Z uwagi na panującą pandemię, spotkanie odbyło się z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego.